Instalaterski radovi

Montaža radijatora

Sveti Petar


Jedan radijator ne radi a drugi se ne može ugasiti, trebamo majstora za pregled i popravak. Trebam skinuti i zamrznuti 6 radijatora. Zgrada je spojena na kotlovnicu. Trebam postavljanje i zamjenu starih radijatora 3 kom. u stanu koji se grije na toplanu. Također trebam blindiranje jednog radijatora (kupaona).
Ponuda može sa vašim materijalom i radom ili u dogovoru s vama kupujem odgovarajuće radijatore. Molio bih vas ako mi možete poslati ponudu za četiri radijatora, pjeskarenje i bojanje u bijelu boju, sveukupno radijatori imaju 58 članaka i radi se o starijim radijatorima.
Da li imate mogućnost odvoza i dostave i koja je cijena usluge? U zgradi, vertikalne cijevi od grijanja su tople ali radijator ne grije, trebam majstora za pregled i popravak radijatora. Pjeskarenje i farbanje radijatora, 1 komad 11 rebra (mural) trenutno je zlatni. Trebam majstora, radijator u sobi ne radi, svi drugi u ostalim prostorijama rade a u sobi je hladan, u kući imamo plinsko grijanje.