
Montažne hale
Beter
Trebam ponudu za montažnu halu čelićne konstrukcije obloženu sendvić panelima 7 cm, dimenzija hale 7 x 21 x 4, troja velika garažna vrata, i troja mala ( bile bi tri garaže 7 x 8). Molim cijenu samo konstrukcije i cijenu sa panelima (bez temelja). Trebam ponudu za montažnu halu na kat. Dužina hale bi bila cca 20 m i širina 10 m visina cca 4 m prizemlje i kat normalno 2,8 - 3 m. Hala je namjenjena za proizvodnju i treba biti dobro izolirana po propisanim normama.
Krov još nije definiran ali poželjno je da bude pogodan za solarne panele. U proizvodnom pogonu koji bi bio u prizemlju poželjno je da imamo dosta dnevnog svijetla da su prozori na normalnoj visini dakle ne previsoko. Dole 2 sanitarna čvora a gore 3 sanitarna čvora, mini kuhinja, 2 ureda i ostalo prazan prostor.
Hala bi imala velika bočna vrata i nadresnicu na tom djelu i još 2 manja ulaza sa strane. Zanima me opcija ključ u ruke zajedno sa betoniranjem podloge za halu. Znači od same konstrukcije, obloga, instalacija, elektro kao i grijanja, znači sve. Interesira nas hala sljedećih karakteristika: Dimenzija 15 x 25 metara. Vrsta krova: dvostrešni, pokrov: paneli imitacija crijepa cca 10 cm Zidovi: paneli cca 10 - 15 cm. Visina sljemena: cca 5,5 m – 6 m. Visina zida: 3 m-3,50 m. Ulazna vrata širine: cca 1,50 - 2 metra (dvokrilna - jedno veće, a drugo manje krilo), 3 kom. Ulazna vrata: 1 m širine – 1 kom. Staklena stijena 1 dimenzija: 2,5 m x 4 m (harmonika ili slično) PVC + izo staklo – 3 kom.
Svakako bismo trebali projekt, jer nam je potrebna i valjana uporabna dozvola, obzirom da se radi o hali u tematskom parku. Trenutno se na toj lokaciji nalazi šator istih dimenzija, no kako imamo problem sa susjedima zbog buke, želimo napraviti čvrsti objekt koji će biti i zvučno i termički dobro izoliran. Podloga je asfaltna u punoj dimenziji. Na svakih 5 metara, šator nam je sidren u betonske temeljne blokove, te oni mogu poslužiti kao temelj za nosive stupove.
Namjena hale je polivalentna jer će se u njoj odvijati razne svečanosti i programi.
Vjerujem da će podaci pomoći za formiranje ponude, a ukoliko bude potreban još kakav podatak, stojim na raspolaganju. Molim ponudu koja će sadržavati tehničke karakteristike, cijenu i rok završetka. Planirano postavljanje hale je sredina listopada, ove godine, odmah nakon demontaže šatora. Također me interesira imate li možda već i gotove projekte za halu takvih dimenzija, tj da li ih vi možete izraditi ili moramo naći projektanta koji će je projektirati za dobivanje potrebnih dozvola u nadležnom uredu za urbanizam? Trebam ponudu za gradnju proizvodno skladišne hale, 1200 m2 (80 x 15), visine 6 / 7 m. 1000 m2 skladište + 200 m2 na dvije etaže kancelarije. Potrebna mi je cjena gotovo izgrađene hale 30 x 20 sa sendvič panelima oko 16 cm, izolirana, sa prozirnim krovom od 100 m2, ostalo izoliran krov kao i zidovi. Prozori na zidu lijevo i desno. Visina 5 metara, teretni pod od 1500 kg / m2. Grijanje solarno i struja, cijena ključ u ruke. Vi morate ishoditi građevinsku dozvolu, molim rok trajanja do otvorenja hale. Trebam ponudu za montažnu halu dimenzije 10 x 20 m, visine 5 / 6 m, panel debljine 8 cm. Čelična konstrukcija. Isto tako trebam i pripremu za halu zemljani radovi i betoni. Trebam ponudu za montažnu halu 12 m * 6 m, cca 20 - 30 cm debljine.