Gradnja, grubi radovi

Montažne hale

Kerestinec


Trebam ponudu za montažnu halu metalne konstrukcije, obloženu sandwich panelima 5 cm. Dimenzija podloge je 8 m × 5,5 m. Tvrtka smo koja se bavi veleprodajom klima uređaja i u potrazi smo za novim skladišnim kapacitetima. Zanima nas kupnja i montaža montažne hale koja će služiti kao skladište. Predlažemo da to bude šatorska hala. Na zemljištu dimenzija 23 x 30 metara podigli bi halu dimenzija 18 x 20 metara sa vratima. Pripremne građevinske radove bismo izveli u vlastitom angažmanu, a prema Vašim uputama. Da li nam možete poslati ponudu za traženi upit i rok dobave istog? Trebam ponudu za gradnju hale 30 m x 20 m, visine 6 m. Zanimaju nas ponude može i sa čeličnom i betonskom konstrukcijom, i sa panelima i betonskim panelima. Trebam ponudu za zatvaranje hale panelima. Trebam ponudu za montažnu halu na kat. Dužina hale bi bila cca 20 m i širina 10 m visina cca 4 m prizemlje i kat normalno 2,8 - 3 m. Hala je namjenjena za proizvodnju i treba biti dobro izolirana po propisanim normama.
Krov još nije definiran ali poželjno je da bude pogodan za solarne panele. U proizvodnom pogonu koji bi bio u prizemlju poželjno je da imamo dosta dnevnog svijetla da su prozori na normalnoj visini dakle ne previsoko. Dole 2 sanitarna čvora a gore 3 sanitarna čvora, mini kuhinja, 2 ureda i ostalo prazan prostor.
Hala bi imala velika bočna vrata i nadresnicu na tom djelu i još 2 manja ulaza sa strane. Zanima me opcija ključ u ruke zajedno sa betoniranjem podloge za halu. Znači od same konstrukcije, obloga, instalacija, elektro kao i grijanja, znači sve. Trebam ponudu za veću montažnu garažu, npr. 100 m2. Trebam ponudu za montažnu halu 100 x 30.