
Nadogradnja kata
Lapat
Trebam majstora za izradu zidanih stepenica u stambenoj kući. Rad bi obuhvaćao, probijanje otvora u potkrovlje, izrada ravnih stepenica sa zakretanjem od četri stepenice na početku i zidanje dvaju zidova kupaonice sa žbukanjem.
Dimenzije otvora su: 350 x 90 cm, širina stepenica 90 cm, visina od poda do plafona 270 cm.
Prostor u kojem bi se obavljali radovi je u rohhbau, tako da nema dodatne zaštite od oštećenja interijera. Potrebna izrada parapetnog zidića. Početak radova kroz cca mjesec dana. Betoniranje temelja za parapetni zid betonom C30/37 u dvostranoj oplati. U cijenu uključiti nabavu betona, ugradbu, strojnu obradu i njegovanje betona. - količina: 24 m2.
Betoniranje parapetnog zida betonom C30/37 u dvostranoj glatkoj oplati. U cijenu uključiti nabavu betona, ugradbu, strojnu obradu i njegovanje betona - količina: 16 m3.
Betoniranje temeljnih greda na kolnim prilazima betonom C30/37 u dvostranoj oplati. U cijenu uključiti nabavu betona, ugradbu, strojnu obradu i njegovanje betona - količina: 4,75 m3
Nabava, sječenje, savijanje doprema i ugradba rebrastog armaturnog čelika B500B. količina: 2000 kg.
Možete samo ponuditi ruke i alat, materijal (beton i čelik) osiguramo mi. Trebam 2 - 3 radnika koji bi mi izgradili šupu veličine1,85 × 3 m, visina oko 2,20 od poda do krova, večina konstrukcije već postoji.
Rad bi bio sa OSB pločama sa utorom, limovima i izrada sljemenika. Zanima me cijena takvog rada i za koliko bi to vremenski bilo gotovo? Materijal bi ja osigurala. Trebam ponudu za popravak - gradnju dimnjaka koji je uklonjen zbog oštećenja nakon potresa. Kuća jednokatnica. Trebam zidara jer radim prostoriju u dvorištu. Prostor je 20 m2 i zida se sa blokovima, molim ponudu. Trebam ponudu za skidanje stare i izradu nove drvene nadstrešnice. Molim ponudu za drveno ili metalno krovište iznad terase a u nastavku već postojećeg krovišta kuće. Terasa je dužine cca 7 a širine 2 metra. Krovište bi bilo na dvije vode, pokrov lim.