Nadogradnja kata
Premantura
Montažna kuća sa potkrovljem 120 do 140 m2, ključ u ruke, ako je moguće sa izgradnjom temelja. Imam krov cca 100 kvadrata. Potrebno je skinuti salonit ploče i eventualno ubaciti još letava 5 x 8. Nema mjenjanja rogova greda ni postojećih letava. Na krov idu sendvič panel u imitaciji cigle. Krov je na dvi vode, postoje oluci treba jos opšavni limovi za bočne strane i opšav jednog dimnjaka. Interesira me cjena sa materijalom i bez materijala sa ponudom debljine panela. Trebam ponudu za sanaciju - novi pokrov na krovu. Uklanjanje crijepa, stavljanje novog po mogućnosti ugradanja dva krovna prozora ali to su detalji. Radi dogovora i pregleda molim javiti se. Trebala bih napravit:
- Konoba dimenzije 6 x 5 m2 s iskopima. Na jedan zid idu garažna vrata.
- Drugi objekat 8 x 5 m2 ima već jedan zid naliven, druga 2 zida napola, a četvrti strana bi iša na 2 ili 3 stupa po potrebi a visina tog zida nebi bila veća od metar.
Treći objekat mala kućica - ostava za alat 3 x 3 m2 s kosim krovićem.
Okvirne ponude jer sve može pomalo odstupat kako se bude radilo. Ne moraju biti ovlašteni građevinari Trebam ponudu za demontažu krova nadstrešnice, pokrivena je limom 9 x 3,5 m. Treba nam usluga najkasnije unutar 10 dana. Vlasnik sam starije kuće. Trebao bih majstora za sanaciju jednog dijela krova (cca 25 m2 tlocrtne veličine kuće) što je otprilike pola cjelokupne kvadrature (ukupno 50 m2). Oluk je nov i nema ga potrebe mijenjati. Kupe su starinske i u dobrom su stanju. Dakle, treba promijeniti drvenu građu i vratiti stare kupe. Radove bi trebalo izvoditi tijelom ljeta. Interesira me cijena i vrijeme usluge. Trebao bih pomaknuti jednu ploču na krovu i pričvrstiti je tj. zašarafiti i popravak grede s vanjske strane kuće.