Nadogradnja kuće
Bregana Pisarovinska
Napravljen je novi krov na zgradi, ali na dijelu krova od ulaznog hodnika je počela ulaziti voda. To je zaseban dio spojen na zgradu i curi voda kroz silikon. Potrebno je to zakrpati. Pokrivanje krova crijepom + hidro / termo izolacija.
Površina krovišta je 70 m2. Radi se o betonskoj površini. Trebam ponudu za građevinske radove izrade AB terase dim 3,5 x 12,2 metara (kopanje temelja 0,3 x 0,3 m) te trotoara dim 1,2 x 6,25 m sa niveliranjem terena i nasipavanjam terena tucanikom kako slijedi:
- šalovanje i betoniranje temelja i temeljne ploče terase dim 3,5 x 12,2 m i trotoara dim 1,2 x 6,25 m, postavljanje armature za temelje i potrebna armaturna mreža, betonom C20/25 sa potrebnim vibriranjem
- obzirom na dva nivoa terena (niži teren za terasu dim 3,5 x 9 m potrebno je povezat sa višim terenom prema trotoaru sa malim stepenicama (2 - 3 gazišta), širine stepenica 1,2 m. Trebam majstora za postavljanje šindre na staru šindru sa vašim materijalom, po kvadratu sa folijom. Imamo 230 kvadrata krovišta. Trebam krovopokrivača za popravak krova 100 kvadrata. Cijene s mojim ili vašim materijalom. Početak radova sredina drugog mjeseca. Žbukanje i izrada podloge – rekonstrukcija (dogradnja) stambene građevine. U prilogu detalji troškovnika.
Stanje:
Vanjski zidovi kameni. Unutarnji pregradni zidovi od opeke. Dograđen dio kuće blok opekom.
Podovi od betonske podloge na naboju tucanika. Trebam ponudu za izgradnju obiteljske kuće, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje je dimenzija 6 m × 8 m, a potkrovlje je istog tlocrta i ima nadzid 1 m i visinu 3.5 m. Okvirno je to 120 m2 vanjskih zidova, zidanih blok opekom, 20 m2 pregradnih zidova te oko 20 m nadvoja iznad vrata i prozora. Molim ponude sa uključenim materijalom, sa i bez žbukanja.