Nadogradnja objekta
Vranov Dol
Molim ponudu za adaptaciju vikendice površine otprilike 30 m2. Radovi bi se izvodili početkom ili tijekom ožujka a potrebno je sljedeće, ovisno o dogovoru i mogućnostima izvedbe:
Instalacija vodovodnih dovodnih i odvodnih cijevi i sanitarije za kuhinju i kupaonicu (vani se nalazi bunar s pitkom vodom); Zidarski radovi; Žbukanje zidova; Polaganje keramičkih pločica ili podnih obloga; Soboslikarski radovi; Gletanje zidova i stropa; Bojanje zidova i stropa; Postavljanje parketa ili drugih materijala ovisno o dogovoru;
Montaža tuš kabine, umivaonika i sl.; Postavljanje ograde oko okućnice. Okućnica je veličine 5000 m2 ali samo dio bi bio ograđen. Isto tako tamo se nalaze i betonski stupovi od starog vinograda koji se mogu iskoristiti pri izgradnji ograde, što je vidljivo na slikama.
U privitku su slike, molim sve ponuđače da kontaktiraju na email i u kojem periodu su u mogućnosti odraditi adaptaciju?
Lijep Pozdrav,
Tomislav Trebam ponudu za krovopokrivanje, zamjena starog crijepa sa novim, pri čemu bismo htjeli ujedno na tri sobe u potkrovlju ugraditi i tri krovna prozora. Trebam ponudu za građevinske radove, betoniranje poda u suterenu. Dakle potrebno je navesti cakumpak, armaturnu mrežu te na to izliti betonsku deku cca 10 cm. Stan je u suterenu, prilaz sa ulice direktno kroz prozor. Trebam ponudu za građevinske radove betoniranja ploče 2 x 1.5, u zemlju 20 cm i iznad zemlje 10 cm sa materijalom. Na zemljištu nema struje i vode. Trebam ponudu za izgradnju višestambene zgrade s tri stana. Troškovnik je pripremljen, šaljem ga zainteresiranim izvođačima. Demontaža i montaža drvene hrastove kuće te izrada i montaža krovišta i podova. Trebam ponudu izvođača za renoviranje kuće. Kuća ima 61 m2 i treba je u cijelosti renovirati.