Nadzorni inženjer
Gornja Ploča
Trebam ponudu statičara za procjenu štete i sigurnosti objekta nakon potresa. Na unutrašnjim zidovima su se pojavile pukotine širine cca 1 mm, na više mjesta. Potencijalna kupnja stana u zgradi koja je prilikom potresa dobila crvenu naljepnicu. Napravljena je rekonstrukcija no htjeli bismo provjeriti prije kupnje. Radim adaptaciju stana i samo me zanima mogu li probiti jedan zid kako bi iz dnevnog boravka mogao izaći na balkon. Zid je debeo 50 cm i više je stup nego zid, jer je debeo samo u balkonskom dijelu, a unutar stana je puno tanji. Trebam nadzornog inženjera za gradnju kuće.
Prizemnica sa ravnim krovom 77 m2 brutto. Predstavljam razvojnu grupu zainteresiranu za pokretanje stambenog projekta. Tražimo tvrtku koja može upravljati cijelim procesom od prenamjene zemljišta do izgradnje. Usluge koje nas zanimaju uključuju:
Prekvalifikaciju zemljišta (iz poljoprivrednog u građevinsko zemljište)
Geodetske usluge i parcelaciju
Arhitektonsko planiranje i projektiranje (3 kata / 6 stanova / ukupna visina 11 m)
Ishođenje građevinske dozvole i komunikacija s lokalnim vlastima
Pravna podrška tijekom cijelog procesa
Opcionalno: izgradnja i upravljanje projektima
Podaci o nekretnini: Stambena zgrada s više stanova. Trebam ponudu za stručni nadzor gradnje stambenog objekta. Trebam ponudu za uslugu statičara za kompletan pregled kuće. Nakon potresa nastale su pukotine.