Projekti i dokumentacija

Nadzorni inženjer

Ladimirevci


Trebam ponudu za detaljan pregled statičara zbog oštećenja u potresu, žuta naljepnica na kući, navedene sanacije je potrebno izvršiti što prije radi se o krovu i zabatnim zidovima te nosivim stupovima. Molim stručnjaka koji će dati ponudu. Trebamo ponudu za nadzor radova na sanaciji dimnjaka. Suvlasnici zgrade (10 stanova, prizemlje + 2 kata) već imaju izrađen glavni projekt sanacije dimnjaka urušenih potresom - 10 dimovodnih cijevi u 3 grupe (3 + 3 + 4 dimovodne cijevi).
Svi dimnjaci su već srušeni i izvršen je odvoz šute, odnosno sve je spremno za početak radova na sanaciji dimnjaka. Novi dimnjaci se izvode u najnovijoj Promatect tehnologiji (dimovodne ploče). Postojeće dimovodne cijevi se odštopavaju i čiste i u njih se uvlače fleksibilne cijevi (za odvod izgorjelih plinova iz kondenzacijskih bojlera). Izabrana su 2 izvođača radova: - građevinski dio - strojarski dio Okvirni početak radova je oko 01.07. (strojarski dio) i trajali bi do 7 dana, a onda bi započeli građevinski radovi (do 15.07.).
Svi radovi, i strojarski i građevinski radovi) završili bi se najkasnije do 01.08.2021. Osigurana su financijska sredstva za te radove. Trebam usluge statičara za pregled stambene kuće koja se sastoji od tri stana. Mi smo u polusuterenu i nemamo ništa ali gore stanari imaju pukotine. Znači provjera statike zgrade. Trebam usluge statičara, procjena statike kuće zbog planirane renovacije. Trebam nadzornog inžinera za kuću sa četiri apartmana, ukupno cca 240 m2. Trebam usluge statičara (cijena statičara) nakon potresa kod zidova su se pojavile crte kao pukotine. Trebam ponudu statičara i podatak koju jačinu potresa može podnijet moja zgrada?