Projekti i dokumentacija

Nadzorni inženjer

Samobor


Trebam ponudu za nadzor gradnje dvije montažne kuće. Trebam ponudu za građevinski nadzor. Trebam ponudu za ishodovanje građevinske dozvole za nadogradnju kuće. Kuća je mala 8 x 9 m, legalizirana, ali ja bih nadogradila još 2 prostorije i trebam izvedbene nacrte i izvođača. Tražim najbolju ponudu za dobrog i stručnog nadzornika gradnje za gradnju kuće (165 m2 + bazen + okolina). Molim sve zainteresirane neka šalju ponude ili prijedloge na e-mail. Trebam ponudu za izračun seizmičke otpornosti zgrade (statički proračun prema važećoj EU normi) za naš objekt:
- Sastoji se od 5 ulaza (PO, PR + 6 katova), u 4 dilatacije
- Korisna površina zajedničkih dijelova zgrade iznosi ukupno 1.618,92 m2
- Površina zemljišta ukupne površine 1.669 m2.
U arhivi općine postoji kompletna tehnička dokumentacija – statički račun i sheme pozicija dilatacija I, II, III i IV, svih etaža, krova i dimnjaka.
Kao primjer istih mogu poslati nekoliko dokumenata i shema u privitku, a moguće ih je posuditi u arhivi, za potrebe izračuna. Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje obiteljske kuće od temelja do krova. Zainteresirani smo za gradnju obiteljske kuće prizemnice. Našli smo lokaciju i zemljište tj plac, koji je pripremljen već za izgradnju u smislu da je sve ravno, bez prepreka, drveća i sl. Do placa je izgradjen put.
Ukratko, treba nam ponuda, savjet, sve od temelja do krova, priključci za vodu, struju, itd. Ovo bi nam bila prva nekretnina, mlada obitelj ako ima kakav poticaj, olakšica da znate sve infformacije su dobrodošle. Trebam statičara za procjenu stana koji će se graditi na postojećoj garaži.