Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Namještaj po mjeri

Babina Greda


Trebam ponudu za izradu kupaonskih ormara i novi sudoper. Montaža novog ormarića za cipele sa 5 vrata visine 165 cm i sastavljanje i montaža kupaonskog ormarica visokog sa 2 vrata. Trebam uslugu montaže namještaja - zidni krevet RFD27 i polica RFD7, početkom kolovoza. Molim ponudu termina i cijene. Trebam majstora za promjenu boje i kantiranje vrata na sobnim ormarima, kuhinjskim ormarima i ormarima u hodniku. Trebam stolara za izradu jednog ormara po mjeri s kliznim vratima dimenzije DŠV: 155 x 60 x 250 cm. Ukloniti staru kuhinju i postaviti novu (dužina 220). Ukloniti dio starog kuhinjskiog ormara a preostali dio ormara urediti (izbrusiti i prefarbati). Trebam stolara za izradu dvoja vrata i polica za ormar u zidnoj niši. Tražim ponudu za 4 x ormar + 1 x ladičar + 1 x kupaonski ormarić za nasadni umivaonik. Ovo su specifikacije:
2 x kutni ormar (140 / 105 x 269 cm) s rupom za lampu / utičnicu. Po jedan ormar sa svake strane kreveta. 1 x ormar (170 x 269 cm) 1 x ormar hodnik (115 x 269 cm) 1 x ladičar (120 x 90cm) sa 8 ladica (60 x 22) 1 x kupaonski ormarić koji se postavlja na zid i na njega ide nasadni umivaonik (120 x 60).
Ormari su kombinacija polica + prostor za vještanje. Dubina ormara 50 cm. Otvaranje - klasično sa skivenim ručkama. Materijal fronte iveral. Odabrana je boja u Elgradu. Termin postavljanja - početkom listopada. Pitanja i ponuda na mail.