Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Namještaj po mjeri

Botinac


Trebam ponudu za izradu ugradbenog ormara u sobi nakon dolaska na lokaciju i objašnjena posla. Trebam ponudu stolara za zamjenu ogledala na kupaonskom ormariću, zaljepljenog na panelu ormarića. Potreban mi je majstor koji bi bio voljan izaći na izmjeru elementa za sudoper, nabaviti element i pripadajući sudoper te sve navedeno montirati. Potrebna mi je ponuda za sljedeću drvenu "kutiju": visina 20 cm; dubina 30 cm; širina 1,20 cm
Napomena: stražnja stranica treba biti otvorena, dakle, bez fronte, s obzirom kako je planirano da u kutiju stavimo sve žice i kablove od struje, antena i telefona i sa njezinom veličinom sakrijemo utičnice koje su na zidu. Poklopac odozgo s rukohvatom ( bez nagibnog otvaranja).
Vrsta drva: stare hrastove grede, boja hrasta i da ima identičan rukohvat s komodom u dnevnom boravku kako bi se uklopila u interijer dnevnog boravka. Trebam ponudu za izradu kuhinjskog i kupaonskog namještaja. Trebam ponudu za popravak kliznih vrata na ormaru. Molim ponudu za staklenu vitrinu širina 90 cm, visina 180 cm, dubina 46 cm, dvoja vrata s bravom.