Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Namještaj po mjeri

Donji Lepuri


Trebala bih ponudu za izradu police za knjige po mjeri, dimenzija cca 285 x 140 x 30, s unutarnjim pregradama slično kao na fotografiji u privitku. Crne boje. Materijal iverica u jednoj opciji ili metal u kombinaciji s drvom u drugoj opciji (druga fotografija za primjer kombinacije materijala za drugu opciju). Jedno krilo vrata ugradbenog ormara se teže otvara, struže po do donjoj vodilici, trebam majstora za popravak. Trebam ponudu i majstora za izradu ugradbenog ormara, visina 230; širina 470; dubina 60 (zajedno s vodilicom), boja-bjeli mat (može i dodatna ponuda za sjaj) sa dostavom i montažom. Trebam element za ugradbenu pećnicu, najbržu i najjednostavniju varijantu. Molili bih informacju i cijenu za ostakljenu oglasnu ploču 200 x 100 cm - jedna otvorena staklena površina, otvaranje na gore s pomoću amortizera, rasvjeta, dubina prema savjetu. Potrebna mi je ponuda za sljedeću drvenu "kutiju": visina 20 cm; dubina 30 cm; širina 1,20 cm
Napomena: stražnja stranica treba biti otvorena, dakle, bez fronte, s obzirom kako je planirano da u kutiju stavimo sve žice i kablove od struje, antena i telefona i sa njezinom veličinom sakrijemo utičnice koje su na zidu. Poklopac odozgo s rukohvatom ( bez nagibnog otvaranja).
Vrsta drva: stare hrastove grede, boja hrasta i da ima identičan rukohvat s komodom u dnevnom boravku kako bi se uklopila u interijer dnevnog boravka. Trebao bih izradu kupaonskog ogledala po mjeri. Širina 63 cm, visina 65 cm s dvije vješalice (nosača) i ako je moguće da ima neki okvir, odnosno da ne bude samo izrezano? Molim informaciju o roku i cijeni.