
Namještaj po mjeri
Krstatice
Trebam izradu kupaonskog namještaja po mjeri - ukupno 2 elementa (1. 136 x 90 x 20; 2. 140 x 220 x35 u L). Visoki sjaj, bijela boja, vrata ručica + klizna, ugradbena košara za rublje, zaštita od vode / vlage, odignuto od poda.
Dodatno trebam zamjenu gornje ploče blagavaonskog stola (139 x 90), bijela boja sa godovima. Trebala bi ponudu za izradu kreveta na kat za odrasle osobe (nosivost svakog kreveta cca 140 kg). Krevet moze biti max dimenzije 196,5 x 95. Da stane madrac dimenzije 190 x 90. Imam radnu ploču od 110 cm treba je skratit na 100 cm, mogu je dovest. Trebam majstora / stolara koji može izdimenzionirati i sastaviti police za uredski prostor (dva velika ormara s otvorenim policama do stropa u uredu, jedan ormar s otvorenim policama do stropa u open spaceu i jedan veliki ormar s otklopnim vratima u arhivi, gornji elementi čajne kuhinje rađeni po mjeri i donji elementi kuhinje iz Ikee).
Eventualno sastaviti pult u kupaonicama. Radi se o poslovnom prostoru od 60ak kvadrata. Nacrti postoje, ali kako se ugrađuju u prostor koji je trenutno u roh bau stanju, trebat će ponovno sve izmjeriti i prilagoditi nacrte. Posao se predviđa za drugu polovicu 8. mjeseca. Molim ponudu za dvije daske za police u ormaru. Dimenzije 97,7 cm x 56 cm, debljine 2,2 cm. Prednje strana dasaka bi trebalo malo obraditi (zaobliti) po rubovima da ne budu oštri bridovi. I daske bi trebalo kantirati po vidljivim stranama. Boja može biti svijetlo smeđa. Trebam majstora za izradu bračnog drvenog kreveta. Zanima me ponuda za ugradbeni ormar za hodnik. Voljela bih kad bi bio iznutra knauf, vrata klizna i jedno krilo sa ogledalom. Visoki sjaj bijela, mozda malo sive dodano. Dimenzije: visina 2,50 m, dužina 2 m, dubina 70 cm.