Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Namještaj po mjeri

Novi Glog


Trebam ponudu majstora za izradu dječje sobe po mjeri. Trebam ponudu za izradu ormara i radnog stola za djecu (plus police), sve iveral bijele mat boje.
Ormar je dimenzija 50 dubina (u koju je uključena debljina fronti) x 240 visina x 250 širina. Predviđena su klizna vrata na ormaru. Polovica bi bile police po visini, a druga polovica bi bio dio za viseću robu.
U produžetku ormara bi se nastavio radni stol iste dubine, koji bi bio na L oblik - jedna stranica 150 cm, druga 170 cm. Svaki od tih L elemenata bi imao svoj ladičar.
Iznad dijela stola širine 150 cm bi u 3 reda išle police, duljine cca 120 - 150 cm, minimalno 3 komada. Molim ponudu za izradu uzglavlja kreveta. Radi se o bračnom krevetu (200 x 200) koje ima drveno uzglavlje. Htjeli bi to uzglavlke zamjenit tapiciranim uzglavljem od materijala koji bi bio crne boje. Dužina uzglavlja 200, visina uzglavlja 130. Za predsoblje imamo skicu sa okvirnim mjerama ormara tj plakara koji bi se trebao izraditi pa tražimo stolara koji će skrojiti mjere, s nama naručiti i postaviti isti. Molim da se jave samo ozbiljni stolari koji mogu posao dovršiti do početka 6 mj.
Radi se o zidu od 171 cm dužine, 58 cm širine, te promjenjive visine do 235 cm na 40 cm dužine (greda se nalazi na dijelu zida), te preostalih 130 cm dužine visina od 278 cm. Potreban je ormar za jakne do visine 235 cm, dubine 58 cm i širine cca 60 cm te klupa za sjedenje od 110 cm dužine, 40 cm visine i 40 cm dubine sa policama, a iznad iste bi se stavile police i viseći ormari od 200 cm do 278 cm visine i dužine. Znamo i fronte koje bi nam pasale bilo iz Elgrada, bilo Iverpana, tako da nam je zapravo bitno dobre krojne mjere i majstor koji zna isto složiti i ugraditi. Trebam ponudu za izradu sklopivog stola sa slika objavljenih na stranicama. Molim ponudu za izradu i ugradnju ugradbenog ormara s kliznim vratima i 5 polica po cijeloj širini. Dimenzije prostorije: širina 185 cm, visina 250 cm, dubina 40 cm. Boja vrata i polica: bijela. Molim ponudu za izradu namještaja po mjeri (dječji kreveti = 2 kom, ormari = 3 kom, kuhinjski samostojeći element = 1 kom).