Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Namještaj po mjeri

Šibenik


Popravak vrata na "šibanje" po jedna, od troja vrata na dva ugrađena ormara ne mogu se pomaknuti niti lijevo niti desno. Također jedna vrata od dvoje na jednom ugrađenom ormaru ne mogu se pomicati isto niti lijevo niti desno. Molim ponudu za izradu i montažu visećeg kupaonskog ormarića ispod umivaonika s dvoje vrata i jednom policom Š/V/D 60/50/50. Veliki ormar od zida do zida, dužina 4,5 m, sa 2,5, trebam ponudu. Trebam ponudu za navedeni namještaj, gotovinsko plaćanje:
Kuhinja
Prve tri slike odnose se na kuhinju. Kuhinja ide na dva zida, na jednom idu elementi sa perilicom i pločom, a na drugi zid zatvorena kuhinja do stropa. Kuhinju bi nešto kao ova koja se nalazi na prvoj slici, fronte mat - antracit.
Ormar za boravak
Slično nesto kao na trećoj slici, kaljeno staklo sa fotoprintom na troja vrata, a na dvoje vrata antracit mat fronta.
Ormar za spavaću sobu - garderobni ormar
(Mjere na slici u privitku, fronte ogledalo)
Ormar za radnu sobu
(Mjere na slici u privitku, fronte ogledalo)
Ormar za kupaonicu
(Mjere na slici u privitku, fronte mediapan)
Ormar za cipele
(Mjere na slici u privitku, fronte ogledalo) Potrebna nam je ponuda za 3 namještaja: veliki klizni ormar u sobi, ormar u hodniku te mali radni stol u sobi.
Specifikacije ormara u sobi: Visina: 2,60 m Dužina: 3.60 m Dubina: 50 cm Klizna vrata (4 fronte) MDF vanjski dio, unutra iverica
Specifikacije ormara u hodniku: Visina: 2, 60 m Dužina: 1, 07 m Dubina: 57 cm MDF vanjski dio, unutra iverica
Specifikacija radova radni stol u sobi: Visina: standard (vjerojatno oko 75cm) Duzina: 1.30 m Dubina: 40 cm Iverica
Specifikacije ormar za cipele Visina: 1 m Dubina: 25 cm Dužina: 90 cm Iverica.
Svi namještaji će biti u bež boji. Molim da se cijena da za svaki namještaj odvojeno te da je u cijenu uključen i iznos dostave te montaže. Ukoliko vam je potrebna dodatna informacija kako bi napravili ponudu slobodno se naknadno javite. Trebam izradu kuhinjskog elementa sa policama od poda do stropa i otoka koji će se koristiti kao radna površina i stol za objedovanje te postava nove radne ploče na postojećoj kuhinji uz postavu novog sudopera i plinske ploče za kuhanje. Trebam majstora za popravak noseće klizne šine na ormaru sa 2 x kliznim vratima. Vrata se ne mogu do kraja (15 cm) zatvoriti, a najvjerojatnije radi nasjedanja ovjesa jednog na drugi.