Namještaj po mjeri
Stari Mikanovci
Trebam 20 vrata za ormar dimenzija 260 x 49,5 cm, od medijapana, mat lakiranog. Trebam majstora koji zna napraviti umivaonik po mjeri dimenzije 60 x 40 cm od keramike. Tražim majstora za izradu visećeg kupaonskog ormarića za umivaonik. Trebam ponudu za sitnije stolarske popravke i radove: (1) Zamjena kuhinjskog sudopera, (2) ugradnja police u kuhinjski element, (3) namještanje kupaonskih vrata (zapinju pri zatvaranju). Potrebna nam je ponuda za 3 namještaja: veliki klizni ormar u sobi, ormar u hodniku te mali radni stol u sobi.
Specifikacije ormara u sobi: Visina: 2,60 m Dužina: 3.60 m Dubina: 50 cm Klizna vrata (4 fronte) MDF vanjski dio, unutra iverica
Specifikacije ormara u hodniku: Visina: 2, 60 m Dužina: 1, 07 m Dubina: 57 cm MDF vanjski dio, unutra iverica
Specifikacija radova radni stol u sobi: Visina: standard (vjerojatno oko 75cm) Duzina: 1.30 m Dubina: 40 cm Iverica
Specifikacije ormar za cipele Visina: 1 m Dubina: 25 cm Dužina: 90 cm Iverica.
Svi namještaji će biti u bež boji. Molim da se cijena da za svaki namještaj odvojeno te da je u cijenu uključen i iznos dostave te montaže. Ukoliko vam je potrebna dodatna informacija kako bi napravili ponudu slobodno se naknadno javite. Montaža novog ormarića za cipele sa 5 vrata visine 165 cm i sastavljanje i montaža kupaonskog ormarica visokog sa 2 vrata. Trebam ponudu za izradu i montažu ormara i kreveta za spavaću sobu. Materijal iveral. Velike donje fronte (vrata) ormara sa ogledalima. Sve svijetle boje po dogovoru. Krevet sa mogućnošću podizne podnice ispod madraca (jer ladice ne stanu), sa tri strane krevet je uz zid prostorije. Svijetla visina prostorije cca 2,8 m. Montaža moguća u narednih 1 - 2 mjeseca. Grube skice u prilogu, stan u suterenu.