Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Namještaj po mjeri

Vrtača


Trebam stelažu za ostavu 116š 24d 180v sa nogama. Debljina police 2 cm. Udaljenost između polica 28 cm. Koja bi bila cijena? Tražim iskusnog stolara koji je radio dizajnerske interijere, te koji je spreman odraditi nekoliko stvari u stanu:
- police za ormar za cipele
- moderan, “spa Like” namještaj za kupaonicu
- kuhinjski ormarić od punog drveta u kombinaciji sa staklom
- ukrasne kutije za radijatore
Rad sa vrhunskim materijalima, komunikacija isključivo mailom. Potreban nam je popravak kliznih vrata (srednjih od ukupno 3 kom) ormara u spavaćoj sobi (nije ugradbeni ormar), ne mogu se uopće pomaknuti. Trebam ponudu za izradu sljedecih elemenata:
1. Stalak za sušilicu iznad vešmasine (slika u prilogu). Materijal: visoki sjaj, debljina materijala 23 - 30 mm radi težine sušilice (cca 50 kg) koja bi išla direktno na stalak. Polica može biti tanja. Dimenzije: 105 x 65 x 45 cm.
2. Kupaonski ormarić. Materijal: visoki sjaj. Dimenzije: 88 x 67x 20 cm.
Rok izvedbe: što prije za navedeno + po dogovoru potreban još i blagavaonski stol po mjeri, ormarić za cipele i ormar. Molim ponudu za izradu drvenog sanduka (1 kom) za siguran avio - transport elektroničkog uređaja koji ima cca 23 kg netto težine. Unutarnje dimenzije sanduka bi trebale biti 30 x 53 x 65 cm. Sanduk bi trebao imati na krajevima ručke za nošenje (najjeftinija izvedba). Treban ponudu za policu za knjige u obliku kućice za dječiju sobu. Dimenzije cca 70 x 30 x 115 cm. U prilogu slika kako bi to trebalo izgledati. Zamjena ili popravak škara na bračnom krevetu, trebam majstora.