
Namještaj po mjeri
Vukovje Zelinsko
Molili bih informacju i cijenu za ostakljenu oglasnu ploču 200 x 100 cm - jedna otvorena staklena površina, otvaranje na gore s pomoću amortizera, rasvjeta, dubina prema savjetu. Molim okvirnu ponudu za regal sa slike iz privitka. Okvirne dimenzije:
1. duljina regala: 220 cm
2. Visina regala: 68 cm
3. Dubina regala: 45 cm
Hvala unaprijed. Trebam ponudu majstora za izradu vitrine za blagovaonu i barski stol. Trebam ponudu za izradu sljedecih elemenata:
1. Stalak za sušilicu iznad vešmasine (slika u prilogu). Materijal: visoki sjaj, debljina materijala 23 - 30 mm radi težine sušilice (cca 50 kg) koja bi išla direktno na stalak. Polica može biti tanja. Dimenzije: 105 x 65 x 45 cm.
2. Kupaonski ormarić. Materijal: visoki sjaj. Dimenzije: 88 x 67x 20 cm.
Rok izvedbe: što prije za navedeno + po dogovoru potreban još i blagavaonski stol po mjeri, ormarić za cipele i ormar. Trebam ponudu za izradu i montažu ugradbenog ormara (Š 75,V 95, D do 35 cm). Molim ponudu za izradu kupaonskog ormara prema dole navedenim uputama. U prilogu šaljem sliku stila ormara i gornje plohe za primjer i sliku konkretne kupaonice i mjesta na kojem bi ormar bio smješten.
Na slici koja je primjer za izradu, obrnuto bih postavila položaj ladica i kabineta. Kabinet bi tako bio u sredini i njegovim otvaranjem se dolazi do stroja, a postranično bih stavila ladice. Dimenzije ormara: širina 123 cm; dubina 74 cm; visina 102 cm.
Unutar ormara potreban je prostor za perilicu rublja koja je smještena u sredini (dimenzije perilice: š 60 cm, v 87 cm i dubina 60 cm) te za dva postranična podgradna umivaonika koji će jednim dijelom ići iznad i preko perilice (dimenzije: širina 35 cm i dubina 35 cm, visina umivaonika zauzima područje između 87 cm i 102 cm visine, odnosno iznad perilice). Trebam majstora za ljepljenje folije na fronte ormara.