
Oblaganje zidova knaufom
Botinac
Trebam ponudu za zamjenu gipsanog stropa s novim. U sobi 3,7 m x 4 m postoji spušten strop sa gipsanim kvadratnim ispunama (kao u uredu). Radove koje bi trebalo obaviti je zamjena kvadratnim gipsanih ploča sa klasičnim gipsanim spuštenim ravnim stropom na već postojeću konstrukciju. Trebam ponudu za oblaganje u untarnjih zidova drvene kućice. Prostorija ima 10 m2. Okvirna ponuda je potrebna za:
- oblaganje s knauf pločama
- oblaganje s drvenim letvama radi autentičnog izgleda drvene kućice
Treba staviti i parapropusnu u foliju. Trebam ponudu za postavljanje stropnog i zidnog knaufa u potkrovlju, sveukupno 25 m2. Tražimo tvrtku za izvođenje radova na novoj kući: Knauf zidovi (sa metalnim okvirom) 360 m2. Knauf stropovi (sa metalnim okvirom) 360 m2, Knauf zidovi (sa ljepilom) 110 m2. Molimo ponudu za materijal i montažu. Trebam ponudu za knauf toplinsku izolaciju ojačanu aluminijskom folijom. Potrebno mi je 5 m2 s dostavom. Treba ugraditi ložište, izolirati, napraviti sve preduvjete za stvaranje komore za vruči zrak, zatvoriti sa knaufom, napraviti sustav za protok zraka po kući. Kamin je 2 - 3 m2. Kuća koju bi trebalo grijati je 45 m2 (cca 100 m3) u prizemlju di se nalazi kamin i tako i na gornji kat. Trebam ponudu za knauf spušteni strop bez toplinske izolacije - dvije sobe, ukupno 31 m2. Prizemlje obiteljske kuće. Postojeći strop (žbuka, trstika, daska 24 mm na drvenim gredama = ukupno cca 5 cm) ostaje.
Križnu podkonstrukciju CD + UD ovjesiti o drvene grede (kroz žbuku, trstiku i dasku). Visina ovjesa manja od 10 cm. Gips ploče 12,5 mm bez mineralne vune montirati, spojeve bandažirati i 1 x pregletati, a spoj sa zidovima kitati.
Može i cijena po m2 za:
- bojanje montiranog stropa u bijelo
- impregnacija starih zidova
- gletanje starih zidova 1 x
- bojanje zidova u dva tona (bez dekoracija)