Adaptacije i radovi u interijeru

Oblaganje zidova knaufom

Goli Vrh


Trebam ponudu za knauf, početak 9. mj, jednu prostoriju treba cjelu stavit u knauf i obojati. Trebam ponudu za građevinske radove strojnog ili ručnog žbukanja cca 200 m2, postava knaufa na na tavanu 60 m2 sa izolacijom. Trebam ponudu za gipskartonske radove. Na kosi strop (tavan) površine 100 m2 treba postaviti izolaciju (vune) 15 cm i najlona između rogova krova. Gipskartonske ploče na potkonstrukciju i priprema za krečenje. Molim ponudu za adaptacija stana u prizemlju kuće. U pitanju je prostor ~ 65 m2, koji je do prije 30-ak godina bio gostionica, a nakon toga uglavnom ne korišten. Potrebna je kompletna adaptacija (struja, voda, grijanje, stropovi / podovi / zidovi). Stolarija vanjskih zidova nije potrebna (prozori u ulazna vrata su novi i postavljeni).
U prilogu šaljem troškovnik te slike prostora. Nedostaju slike dvije stražnje (spavaće) sobe (~ 20 m2).
U glavnom prostoru te stražnjoj sobi se nalaze predmeti: stari ormar, dva kauča, stolac i sličan namještaj koje treba ukloniti u garažu u stražnjem dijelu dvorišta.
Kuhinja bi se premijestila na stražnji dio kuće, a prostor koji trenutno okupira bi bio spavaća soba. Kupaonica / wc bi ostali gdje jesu.
Postoje dva nosiva stupa između kojih bi se siporexom napravila 2 pregradna zida. Plan izgleda novog stana je već napravljen.
Treba ukloniti kompletnu keramiku u kuhinji i kupaoni / wc-u te. Keramika u predvorju i glavnoj prostoriji bi ostala, a na nju se dodala izolacija i cementna glazura. Treba ukloniti dekorativnu plastiku sa stropa oko 30 m2 te dekorativnu plastiku / drvo sa zidova glavne prostorije.
Trenutna kuhinja - glavna prostorija su također odijeljeni dekorativnom plastikom / drvom umijesto zidom.
Glavna prostorija i stražnja spavaća soba imaju metalni panel kao pregradu koji treba razmontirati i ukloniti.
Stražnje dvije sobe graniće pregradnim zidom od opeke koji treba srušiti.
Molim Vas da javite kada zaprimite mail kako bih znao da ste ga zaprimili, a odgovor sa ponudom (ukoliko kanite slati) je dobrodošao kada god stignete ponudu sastaviti i poslati. Trebam ponudu za knauf pregradni zid s izolacijom od cca 13 m2 (4,90 x 2,60) s vratima. Trebam ponudu za adaptaciju stana u prizemlju obiteljske kuće, samo određene prostorije.
Spavaća soba 16 m2 - hidroizolacija poda, postavljanje laminata, postavljanje knaufa na zid (zidovi su 28 m2 ukupno) i adaptiranje postojecih utičnica na taj knauf, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Zidarija oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Hodnik 10 m2 - postavljanje laminata na postojeće pločice. postavljanje knaufa na zid oko prozora (ukupno 2 m2), spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Žbukanje oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Ugradnja sobnih vrata za spavaću sobu, dnevni boravak i blagovaonu (u sve tri prostorije se ulazi iz hodnika).
Blagovaona 18 m2 - postavljanje laminata, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Zidarija oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Ugradnja štoka u prolazu između blagovaone i kuhinje.
Kuhinja 5 m2 - postavljanje podnih i zidnih pločica (ukupno ~15 m2), knauf na 2 zida, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Trebam ponudu za adaptaciju krova i unutarnje uređenje stana.
Kompletna promjena krovišta cca 150 m2 (osim greda), ugradnja klasičnih prozora (1 na istočnoj, te 2 dvokrilna od poda do stropa na zapadnoj strani uz prilagodbu krovišta - sjever i jug je ciglani) termoizolacija krova, biber crijep, te unutarno uređenje unutarnjeg prostora cca 55 m2.
Prostor je klasičan neiskorišten tavan s izgrađenim unutarnim zidovima (cigla) i betonski pod, krovište s salonitnim pločama. Priključci su provedeni do etaže. Ugradnja 2 unutarnja vrata, uređenje zidova i podova (pluto u stambeni prostor i pločice u kuhinji i kupaoni) Početak radova polovicom godine. Molim okvirnu ponudu s vašim materijalom i radom uključenim u cijenu.