Adaptacije i radovi u interijeru

Oblaganje zidova knaufom

Ivankovo


Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike u kupatilu od 7 m2. Zidne i podne. Takoder bi trebali knauf majstora za spušteni strop u kupatilu i oblaganje vodokotlića knaufom. Radi se o tusu Walk in. Trebam majstora za knauf i soboslikarske radove. Dva mala zidića, cca svaki 40 tak cm, treba staviti jednu knauf ploču, prebrusiti prostoriju i pofarbati. Trebam ponudu za oblaganje zidova knaufom nakon ugradnje prozora i gletanje. Skidanje postojećeg dvostrešnog krovišta cca 80 m2 pokrivenog kupama. Dimenzija zgrade cca 6m x 12m. Odvoz skinutog materijala. Postava novog krovišta sa kupama i novim gredama, podaskano odozdo. Potrebna je nakon toga toplinska izolacija i knauf. Molim ponudu za svaku stavku posebno (krovopokrivački radovi i izolacijski). Trebam ponudu za adaptaciju stana u prizemlju obiteljske kuće, samo određene prostorije.
Spavaća soba 16 m2 - hidroizolacija poda, postavljanje laminata, postavljanje knaufa na zid (zidovi su 28 m2 ukupno) i adaptiranje postojecih utičnica na taj knauf, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Zidarija oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Hodnik 10 m2 - postavljanje laminata na postojeće pločice. postavljanje knaufa na zid oko prozora (ukupno 2 m2), spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Žbukanje oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Ugradnja sobnih vrata za spavaću sobu, dnevni boravak i blagovaonu (u sve tri prostorije se ulazi iz hodnika).
Blagovaona 18 m2 - postavljanje laminata, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Zidarija oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Ugradnja štoka u prolazu između blagovaone i kuhinje.
Kuhinja 5 m2 - postavljanje podnih i zidnih pločica (ukupno ~15 m2), knauf na 2 zida, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Trebao bih izdradu knauf stropova sa izolacijom na kući od 100 kvadrada. Kuća je novogradnja. Trebam uslugu bojanja lokala od 220 kvadrata, rušenje 2 zida od knaufa i zatvaranje vrata s knaufom.