Adaptacije i radovi u interijeru

Oblaganje zidova knaufom

Mala Duba


Kuća starija, drvena treba kompletnu adaptaciju. Izvana je novo adaptirana I sad želim isto sa interijerom:
Stariji drveni pod treba biti zamijenjen i betonski napravljen – deka postavljena. Površina je cca 50 kvadrata. Ispod pola kuće je podrum. Knauf treba biti postavljen na 50 kvadrata plafona i 70 kvadrata zidova. Otprilike 50 kvadrata keramičkih pločica treba postaviti u samoj kući.
Mala kupaona od 2 kvadrata treba novu keramiku i sanitarije, ukjučujući tuš kabinu. Naravno i rušenje potojeće.
Otprilike 20 utičnica treba postavitiu I razvući novu struju po cijeloj kući, led rasveta se treba postaviti u spavaćoj i dnevnoj sobi. Izvod za kuhinjsku napu izveden.
U podrumu planiram peć na drva za centralnoi grijanje koje će biti u podnoj varijanti. Treba izvući dimnjak. Također žbukanje i farbanje zidova u podrumu koji je površine cca 20 kvadrata I visok oko 220 cm. Trenutno ima betonske zidove. Vodootporni knauf postaviti na plafon u podrumu i montirati ugradbenu led rasvetu.
Na jednom dijelu podruma treba postaviti hidroizolaciju. Izrada dvojih sobnih vrata po mjer – standardna veličina.
Farbanje cijelog postavljenog knaufa. Nova vodena instalacija treba biti postavljena – postojeća je u redu ali je treba produžiti nekoliko metara. Isto s odvodom iz sudopera. Trebaju mi i dodatni poslovi u dvorištu - betoniranje platoa 50 kvadrata kao postolje za montažne nadstresnice za aute.
U obzir dolaze samo detaljne punude za kompletno obavljen posao jer se želim dogovoriti samo sa jednim izvođacem. Moilim konkretan odgovor. Vrijeme mi je bitno, ja ću kupiti materijal - molim cijenu radova. Uvjeti su čist i pedantno obavljen posao te garancija na izvedene radove. Sa stropa je u nekoliko navrata otpala žbuka. Dosada smo sanirali, ali sada bi stavili knauf na cijeli strop (kuhinja, dnevna soba, spavaća soba, hodnik) cca 50 metara kvadratnih.
Odgovarao bi nam početak 8 mjeseca. Unaprijed zahvalan na ponudama. Trebam ponudu za izvođenje radova suhe gradnje, potrebna je postava knaufa. Trebam ponudu za izradu knauf pregradnog zida, veličine cca 5 m2, uz otvor za vrata. Osim toga, prije radova je potrebno srušit dio zida, ukupne veličine cca 3 m2. Samostojeća kuća, kompletna kuhinja, kupaona, keramika. Rušenje zida između kupaone i kuhinje te stavljanje novog zida od knaufa sa profilima za montažu kuhinje. Montiranje knaufa u dnevnom boravku, kuhinji, kupaoni na zidovima i plafonu. Zamjena krovišta, sad su salonit ploče za limeni krov 140 kvadrata. 1. priprema i lijepljenje knauf ploča s pripremom za bojanje 40 m2
2. postavljanje knaufa s konstrukcijom i izolacijom od 5 cm na zid
3. lijepljenje knaufa oko prozora i vrata (6 vrata 80 x 200 i 2 prozora 180 x 180)
4. gletanje zidova i priprema za bojanje 270 m2 (bez boje)
5. Izrada spuštenog stropa u kupaonici s pripremom za bojanje (4 m2) Trebam ponudu za cca 100 m2 spuštenog stropa, tavanski stan, spušteno cca 20 cm, ugradnja vune 10 cm, pregradni zid 5 cm plus ploče cca 30 m2, gletanje tj. bandažiranje mrežicom materijal je već kupljen.