
Obnova i bojanje fasade
Donja Bačuga
Trebam fasadere za cca 170 m2 fasade obiteljske kuće. Trebam ponudu za obnovu fasade na objektu od 390.2 m2 sa kamenom vunom, debljine 12 cm. Trebam ponudu za navlačenje sepa unutra ca 60 m2 i za navlacenje žbuke prije sepa. Ponudu molim samo za ruke i odmah trebam. Trebam ponudu za žbukanje i malanje fasadnom bojom balkona na obiteljskoj kući u dimenzijama cca 8,5 x 3 m.
Betoniranje podruma cca 50 m2. Trebao bi cijenu navlačenja mrežice i ljepila na već postavljeni stiropor. Moja skela, kvadratura je oko 150 m2. Trebam ponudu za vanjsku i unutrašnju obnovu kuće 7 x 8 m. Vanjska obnova: zamjena salonita na krovu, izrada fasade, podizanje i opločavanje terase, obnova balkona, izgradnja prilaznog vanjskog stubišta na 1. kat, uređenje dvorišta ukrasnim opločenjem (ca 120 m2).
Unutrašnja obnova na 1. katu: postavljanje keramičkih pločica u unutrašnjosti kuće, zamjena elektroinstalacija, postavljanje novih rasvjetnih i potrošnih mjesta, ličenje svih prostorija.
Tražim pouzdanog, ozbiljnog izvođača sa vlastitim djelatnicima i referencama. Detaljni opis radova i dokumentaciju šaljem na upit. Trebam stiropor fasadu i termoizolaciju. Klupčice za 6 prozora, vikendica 6 x 5 m. Podrum, djelomično ukopan, jedan kat i tavan.