Obnova i bojanje fasade
Stara Baška
Potrebno je izvesti toplinsku fasadu sa stiroporom od 8 cm Kuća je sa prizemljem i dvije etaže s time da je prizemlje ukopano te sjeverni zid fasade počinje sa prvom etažom. Površina fasade je cca 350 m2, fasadu je potrebno izvesti po svim pravilima struke tako da se osigura njena trajnost i potrebna toplinska izolacija. Sa južne strane kuće su dva balkona po cijeloj dužini kuće na prvoj i drugoj etaži i na prvoj etaži se vide tragovi vlage sa doljnje strane balkona te je potrebno skinuti pločice (?) i provesti prethodnu izolaciju od prodora vlage.Također isto je takav balkon sa istočne strane na prvoj etaži te je i kod njega potrebno prethodno provesti hidro izolaciju i skinuti pločice (?), za skidanje pločica (ako je to potrebno) ima cca 25 - 30 m2.
Temelj je visok cca 50 cm te i njega treba izolirati i dogovarajuće obraditi. U prizemlju treba koristiti barem 1,2 - 1,5 m visoko tvrdi stiropor i sve kutove i ulazne otvore oko vrata i balonskih vrata treba armirati aluminijskim kutnicima. Radove treba izvesti najkasnije do kraja ožujka sljedeće godine. Trebam ponudu za građevinske radove:
- skidanje starog krova postavljanje novog, izolacija, limarija, povezivanje stepenicama,1. kat s potkrovljem
- uređenje dviju kupaonica, svaka 4 m2: skidanje pločica, promjena instalacije, postavljanje tuš kade i kupaonskih elemenata
- estrih dviju terasa s ogradom,
- promjena stolarije (dva prozora s vratima, jedan dupli prozor),
- uređenje fasade s izolacijom 5 ili 10 cm), kuća veličine 10 x 9 m, visina do sljemena 6 m Trebam ponudu za izradu stiropor fasade 15 cm stiropor na 250 - 300 m kvadratnih metara. Novogradnja. Trebam ponudu za izradu fasade 250 m2. Trebam ponudu za impregnaciju i bojanje sep fasade na kući, prizemlje, kat i potkrovlje, ukupno cca 300 - 350 m2. Potrebno je prije impregnacije oprati fasadu od nečistoća i prašine. Prilaz dostupan sa svih strana. Stiropor fasada debljine stiropor 8 cm na kući prizemnici vanjskih dimenzija 9,15 x 9,15 metara s još jednim manjim nadograđenim dijelom. Otprilike 250 m² fasade ukupno. Trebam ponudu za izradu fasade od kamene vune debljine 10 cm oko 220 kvadrata. Kuća u bazi ima dimenzije 10 x 11 m prizelje i kat. Visina sljemena oko 6,8 m.
Također trebam ponudu za adaptaciju krova od Gorica kanalice na istoj kući sa dodavanjem izolacije od oko 20 cm kamene vune na postojeću konstrukciju (gredice, ispune, beton) tako da novi pokrov bude ventiliran.