
Obnova krova
Blagaj
Trebam ponudu za pregled dva dimnjaka (zidarski dio) nakon potresa te popravak istih prema procjeni i zatečenom stanju. Trebam ponudu za procjenu popravka krova, mogu poslati nekoliko slika, otpalo je nekoliko crijepova. Imam krov od crjepa iznad kotlovnice. Trebala bi procijenu radova za popravak i popravak krova, jer curi na nekoliko mjesta za vrijeme jake kiše. Tražim majstora za sanaciju starog ili izradu novog dimnjaka u kući. Potrebno je očistiti oluke stambene zgrade. Zgrada ima 4 kata - te kosi krov sa ulične strane. Tražim tvrtku za gradnju obiteljske kuće. Parcela je veličine 180 m2, a kuća će imati BRP 140 m2. Građevinska dozvola je izdana i još čekamo samo njezinu pravomoćnost tako da smo kao investitori spremni na gradnju što prije.
Na terenu se već nalazi postojeći objekt, koji je planiran za rušnje, tako da uz gradnju tražimo i rušenje i odvoz postojećeg objekta. Dodatne informacije možemo razmijeniti nakon prvog kontakta.
Molim da mi se ne javljaju tvrtke koje nisu registrirane za obavljanje djelatnosti u građevini, kao ni tvrtke u stečaju i slično. Trebam ponudu za građevinske radove obnove krova: daskanje, ljepenka, letve. Oblaganje vijenca s limom i novi oluci. Površina cca 100 m2.