
Obnova kupaone
Đurđekovac
Trebam proširenje za ulazna vrata na kući. Adaptacija kupaonice, žbukanje zidova, postavljanje hidroizolacije, pločica. Knauf oko ugradbenog vodokotlića. U stanu od 36 m2 trebam ponudu za slijedeće radove adaptacije:
1. sanaciju zidova - struganje, vjerujem žbukanje (jer ima vlage, a i ugradila sam nove prozore pa i tu treba radova) impregnacija i bojanje.
2. skidanje pločica u kuhinji i na manjem dijelu ponovno stavljanje pločica.
3. postavljanje novih parketa u sobi (stari su jako oštećeni)
4. sruganje i bojanje unutarnjih vrata i štokova
Radove bi radila na proljeće ili ljeto. Trebam ponudu za preuređenje spremišta (šupe), premještanje zida i novi krov, ca 2 m x 6 m. Trebam ponudu za adaptaciju, trebalo bi preseliti vrata s jednog zida na drugi i onda taj zid gdje su bila vrata zatvoriti sa sendvič panelom, izolacijom i knaufom. Na zidu gdje trebaju doci vrata nalazi se prozor i instalacije vode. Radi se o montažnoj kući. Obraćam vam se s molbom za informativnu ponudu za zatvaranje i uređenje balkona površine cca 5 m² i visine cca 230 cm. Balkon je orijentiran prema jugoistočnoj strani, a željeli bismo ga adaptirati u funkcionalan prostor koji se može koristiti tokom cijele godine. Balkon pokriva jedan manji balkon, otprilike polovicu cijele njegove površine, pa bi bilo potrebno napraviti i pokrov balkona. Bitno nam je da preko ljeta ne zagrijava previše prostor unutar kuće (balkon je većinu dana obasjan suncem, ali je u sjeni krošnje drveta koje je odmah pored, no to drvo možda neće uvijek biti tu), a da preko zime u prostoru balkona nekako riješimo problem vlage, pa me zanimalo mogu li se postaviti trostruka stakla, prozori koji se otvaraju barem djelomično radi ventilacije zraka, izolacija stiroporom ili kamenom vunom, i da li je to sve uopće potrebno kako bi se prostor mogao koristiti tijekom cijele godine.
Balkon je trenutno dostupan iz dnevnog boravka, te je povezan s dva prozora iz spavaće sobe. Molim vas da mi, na osnovu ovih podataka, pošaljete okvirnu ponudu i procjenu trajanja radova. Trebam usluge žbukanja, gletanja i maljanja za popravak plafona u kupaonici u površini od cca 4 m2. Plafon je oštećen curenjem vode s kata iznad, što je sada sanirano te bi trebalo sanirati plafon, skinuti svu postojeću žbuku, očistiti plafon, staviti novu žbuku poravnati s gletom i pomaljati.