Obnova kupaone
Hromec
Trebam ponudu za adaptaciju kupaone. Keramičarski i instalaterski radovi.
36 m2 keramičkih pločica (podnih i zidnih ukupno) - stare maknuti, postaviti nove koje imamo, ljepilo i ostalo nemamo. Ništa prezahtjevno za postavljanje, klasika - pločice + bordura. Treba demontirati i nazad montirati: 2 wc školjke, 2 kotlića, 2 lavaboa, 1 kupaonski ormarić, 1 tuš kabinu, 3 mješalice, 1 kupaonski radijator i 1 plinski bojler za centralno grijanje (pločice idu i oko njega, možda može bez demontaže). Molim ponudu za izvođenje radova na kući. Željeli bi da radovi budu gotovi do početka ljeta.
* u prednjem dvorištu betoniranje parking mjesta 2,5 m x 5,5 m
* preusmjeravanje prednjih ulaznih postojećih stepenica na način da se betonira novi podest i spusti novih 3 - 5 stepenica
* napraviti i betonirati nove stepenice koje se sa terase spuštaju u stražnje dvorište: sveukupna visina 2,3 m, a koja uključuje 14 stepenica sa jednim podestom u donjem djelu ispred zaokreta zadnjih 5 stepenica (stepenice u L)
* u stražnjem dvorištu zidanje ograde od kvadre sveukupne visine cca 2 m u dužini 25 m te zaravnjavanje iste
* izrada nadstrešnice 6 x 4 m iznad terase na način drvene konstrukcije koja bi iskoristila postojeći limeni krov, ispod njega osb ploče a iznad njega daske po kojima bi se moglo hodati.
* kompletno renoviranje postojeće kupaone 1,8 x 2,5 m, što bi uključivalo izmjenu sanitarija, instalacija i postavljanje novih keramičkih pločica
* u kuhinji dovod i odvod za sudoper te postavljanje pločica na podu (9,5 m2) i djelomično na zidu 3 m2
* u hodniku postavljanje pločica na pod 7 m2
* djelomično rušenje pregradnog zida u hodniku
* skidanje vrata i proširivanje otvora između hodnika i sobe u dimenziji 0,50 x 2,0m
* postavljanje balkonskih pločica na površini 12 m2. Molila bih ponudu što prije. Vlažni su zidovi u zgradi i trebamo naći odakle curi voda, vlaži, trebamo majstora za sanaciju. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice, na slikama je taj dio što bi mi trebao biti u zidu, zid je visok 260 cm a širinu bi stavio nekih 70 cm, da mi ostane malo mjesta za tuš. I ako bi bilo moguće da napraviti dvije police u njemu pa bi poslije keramičar keramiku stavio preko + pogletat i okrečit strop. Trebam ponudu za zidanje siporeksom, gletanje otvora za prozore, krečenja zidova i stropa iste prostorije. Molim ponudu s rukama i materijalom. Traži se ponuda za renovaciju stubišta u obiteljskoj kući. Stubište ima 48 stepenica (dužina 1 m, visina čela 15 cm), te 5 podesta površine cca 4 m2.
Trenutno je stepenište obloženo kamenom (ne znam točan naziv kamena, onaj koji se obično nalazi u starijim stambenim zgradama).
Zanima nas cijena te usluge, kao i materijala. Zainteresirani smo za granit. Postojeći wc na 1. katu (2 x 1,5 x 2,20) treba proširiti za ca. 1 m, za tuš kabinu i veš mašinu. Za proširenje se mora srušiti zid (ili se samo probije prolaz); novi zid napraviti 1 m dalje (knauf na drvenu konstrukciju). Instalirati vodovodne i odvodne cijevi za umivaonik, tuš, veš. Pločice na pod, podno grijanje. Pločice na zidove do 1,5 m visine. Tuš kabina u pločice.