Adaptacije i radovi u interijeru

Obnova kupaone

Lošinj


Imam garažu i htio bih napraviti mali apartman od 20 kvadrata. Trebam ponudu za radove renoviranja stana od cca 67 m2, neki zidovi bi se pomicali, promjena elektroinstalacija te uređenje interijera. Projekt za renovaciju je u završnoj fazi. Trebam ponudu za:
• rekonstrukciju prizemlja: probijanje novih otvora – (prozori i vrata) u nosivim zidovima i prilagođavanje postojećih, izradu pregradnih zidova i izradu unutarnjeg stepeništa.
• gradnju - (rohbau ili visoki rohbau) : kata 132 m2 + terase sa stupovima 68 m2, podruma uz kuću 35 m2, bazena 64 m2 sa strojarnicom, nadstrešnice s roštiljem 43 m2 i igrališta 216 m2 - (betonska podloga + zidovi visine 1 m)
Postojeći objekat - prizemlje je u upotrebi (ali će biti prazno prije početka radova) i može se privremeno upotrebljavati za boravak radnika prije rekonstrukcije istog odnosno dok se se vrši nadogradnja kata i radovi na ostalim objektima.
Parcela je pristojne veličine - oko 2400 m2 sa širokim pristupnim putem - cca 5 m uz cijelu dužinu iste tako da postoji mogućnost postavljanja kontejnera na istu te je pristupačna za dovoz materijala. Trebam napraviti malo predsoblje / hodnik s dodatnim ulaznim vratima jedno 3 kvadrata, da se ne ulazi direktno u boravak izvana. Stan je u prizemlju. Trebam ponudu za gletanje i bojanje 4 m2 stropa, urediti oko vrata i prozora budući se postavljaju nove pločice. Adaptacija kuhinje, predsoblja i dnevnog boravka. Demontaža i rušenje stare kuhinje, unutarnje stolarije i pločica, knauf pregrade, sanacija i bojanje zidova, podne obloge u kuhinji, brušenje i lakiranje parketa. Trebam radove adaptacije: 1. Dizanje starog parketa, postavljanje novog sa svim radovima i lakiranjem te lajsne u odgovarajucoj nijansi (soba ca. 18 kvadrata, lajsni ca 20 m od visine 7 cm). 2. Sanacija zidova, kompletan kat iza poplave ca visine 40 cm, od poda. 3. Izlivanje estriha u konobi ca 6 kvadrata 4. Postavljanje novog pvc poda i lajsni, nakon dizanja starog.