
Obnova kupaonice
Brešca
Trebam ponudu ra radove renovacije kupaone površine cca 5 m2. Trebam ponudu za vanjsku i unutrašnju obnovu kuće 7 x 8 m. Vanjska obnova: zamjena salonita na krovu, izrada fasade, podizanje i opločavanje terase, obnova balkona, izgradnja prilaznog vanjskog stubišta na 1. kat, uređenje dvorišta ukrasnim opločenjem (ca 120 m2).
Unutrašnja obnova na 1. katu: postavljanje keramičkih pločica u unutrašnjosti kuće, zamjena elektroinstalacija, postavljanje novih rasvjetnih i potrošnih mjesta, ličenje svih prostorija.
Tražim pouzdanog, ozbiljnog izvođača sa vlastitim djelatnicima i referencama. Detaljni opis radova i dokumentaciju šaljem na upit. Molim ponudu za adaptaciju štete nastale uslijed potresa te okvirni troškovnik materijala. Zidove bi na mjestima trebalo žbukati, gletati i farbati. Na pregradnim knauf zidovima bi trebalo samo pregletati i prefarbati ispucale dijelove.
Također bi trebalo promijenit dio laminata koji se nadigao zbog vode (cca 4 m2). Trebalo bi postaviti nove ukrasne lajsne oko vrata koje su otpale (jedna vrata).
Površina stana je 55 m2. Okvirna površina dijela za žbukanje je 12 m2. Površina dijelova za gletanje cca 30 m2. U prilogu dostavljam slike. Trebala bih uslugu uređenja kupaone 2,80 x 2,50 m, kupaona je razbijena, tj. prazna, trebalo bi postaviti pločice, podne i zidne, tuš kabinu, umivaonik i eventualno zamjeniti cijevi (kontaktirala vodoinstalatera pa može i on taj dio). Molim da me kontaktirate na ovaj mail ili na broj. U pitanju je stan od 52 m2, treba položiti estrih na cca 38 m2 stana, staviti knauf - izgradnja jednog zida i spuštanje jednog segmenta u kupaoni, ožbukati, pregletati, obrusiti i obojati zidove i stropove - cca 200 m2, postaviti klupčice na vanjsku stolariju, obraditi balkon nakon što je uklonjen klizni prozor, obojati ga. Hidroizolacija kupaone, postavljanje pločica na podove i zidove kupaone, kuhinje i pod balkona.
Molim da me se kontaktira isključivo putem maila. Preuređenje zidova apartmana u prizemlju koji su rađeni sa sepom. Jedan unutarnji zid bi trbalo premazati hidroizolacijom. Sve bi trebalo gletati ili raditi sa nekom drugom tehnikom po preporuci kvalitetnog majstora. Trebam uslugu završne građevinske obrade nakon postave PVC prozora i vrata: jedan kuhinjski prozor i dva balkonska prozora, odnosno vrata.