Obnova kupaonice
Lučane
Trebali bi adaptaciju prostora veličine 18 m2. Adaptacija bi sadržavala:
- zidovi (50 m2)
- ljepilo, mrežica i gletanje
- izravnati pod (18 m2)
- postavljanje kanuf stropa (18 m2)
- izrada pregadnog zida od knaufa (15 m2)
- postavljanje pločica (18 m2 pod i 12 m2 zid).
Prostor u starijoj zgradi, prizemlje, ulaz direktno sa ulice. Trebam majstora za proširiti rupu u zidu sa 10 na 15 (zbog ugradnje nove nape) i izbušiti jedan zračnik 15. Potrebno je žbukanje zidova cca 100 m2, polaganje suhog estriha, izradu knauf pregradnih zodova s uključenom staklenom vunom 33 m2 (profil 10 cm, 2 x 2 ploča), izolacija poda prije estriha cca 30 m2. Trebam ponudu za adaptaciju stana ključ u ruke. Trebali bi postavljanje centralnog podnog grijanja, promjena instalacije vode i struje, promjena svih podova pločica i parketa, dodavanje dodatne kupaone, postavljanje knaufa, rušenje pregradnih zidova, zamjena 3 prozora i 1 balkonskih i 1 ulaznih vrata. Adaptacija kompletnog stana od 110 m2. Trebam majstora za renovaciju kupaone. Tražim majstora za izradu galerije u stanu pravokutnih oblika 7 m d. - š. 2.5 m. Nisam stručan u ostalom. Zato nazovite. Trebam izradu uzorka hotelske sobe što podrazumijeva sljedeće:
1. Dostavu i ugradnju gips-kartonske pregrade između sanitarnog čvora i sobe sa nišom za ormar. Gletanje i bojanje. Duljina zida cca 5 m.
2. Postavljanje elektroinstalacija (utičnica, prekidača i rasvjete) sa svim potrebnim razvodima. Cca po jedna utičnica i prekidač za rasvjetu sa svake strane uzglavlja kreveta, 1 x utičnica u zoni mini-bara i 2 x utičnica u zoni stola, 1 x utičnica u zoni LCD koji se montira na zid, 2 x zidna lampa u zoni uzglavlja, 3 x stropna razvjeta (1 x hodnik, 2 x soba).
3. Dobava i montaža tepih ploča - cca 25m2.
4. Dobava i ugradnja vrata sa dovratnikom između sanitarnog čvora i sobe.
Radi se o opremanju uzorka sobe budućeg hotela sa 5 zvjezdica u okolici Splita. Sanitarni čvor ne treba opremati, kao ni elemente strojarstva (grijanje-hlađenje).