
Obnova kupaonice
Petruševec
Trebao bih ponudu za kreiranje kompletnog odvoda nape i potrebne radove uz to.
Osim nabavke i povlačenja cijevi nape do prozora (duljine cca 1,40 m + 1,60 m ili ako je izvedivo 2,15 cm dijagonalno) kroz spušteni strop (visina s kojom se raspolaže je 9 cm = 10,50 cm - 1,50 cm knaufa), treba skinuti i kutiju roleta na prozoru te i taj prostor koji oslobodi kutija ispuniti / sanirati (izlaz nape je moguć izvesti samo "kroz" tu kutiju rolete). Naravno, treba sanirati i rezani knauf na stropu.
U prilogu su slike prostora / rolete. Molim ponudu za izvođenje radova na kući. Željeli bi da radovi budu gotovi do početka ljeta.
* u prednjem dvorištu betoniranje parking mjesta 2,5 m x 5,5 m
* preusmjeravanje prednjih ulaznih postojećih stepenica na način da se betonira novi podest i spusti novih 3 - 5 stepenica
* napraviti i betonirati nove stepenice koje se sa terase spuštaju u stražnje dvorište: sveukupna visina 2,3 m, a koja uključuje 14 stepenica sa jednim podestom u donjem djelu ispred zaokreta zadnjih 5 stepenica (stepenice u L)
* u stražnjem dvorištu zidanje ograde od kvadre sveukupne visine cca 2 m u dužini 25 m te zaravnjavanje iste
* izrada nadstrešnice 6 x 4 m iznad terase na način drvene konstrukcije koja bi iskoristila postojeći limeni krov, ispod njega osb ploče a iznad njega daske po kojima bi se moglo hodati.
* kompletno renoviranje postojeće kupaone 1,8 x 2,5 m, što bi uključivalo izmjenu sanitarija, instalacija i postavljanje novih keramičkih pločica
* u kuhinji dovod i odvod za sudoper te postavljanje pločica na podu (9,5 m2) i djelomično na zidu 3 m2
* u hodniku postavljanje pločica na pod 7 m2
* djelomično rušenje pregradnog zida u hodniku
* skidanje vrata i proširivanje otvora između hodnika i sobe u dimenziji 0,50 x 2,0m
* postavljanje balkonskih pločica na površini 12 m2. Molila bih ponudu što prije. Vlažni su zidovi u zgradi i trebamo naći odakle curi voda, vlaži, trebamo majstora za sanaciju. Trebam ponudu za renoviranje stare kamene kuće. Imam dio stana koji bi trebao adaptaciju, 20ak kvadrata i manje. Trebalo bi knaufom zatvorit kupaonicu (3 ploče cca, jednu imam), siporexom podzidat kadu i metnut na sve pločice, to ima 5 - 6 kvadrata, mala je predviđena prostorija. Imam sve potrebne pločice treba i iznivelirat prostoriju predviđenu za kuhinju i zatvorit dio krova (imam lamperiju za to i kamenu vunu) i hrpu daski, stavit pločice (nemam ih). Budući da već ima dosta potrebnog materijala, volio bi ga iskoristit. Trebam ponudu za radove adaptacije kupaonice, cca 5 m2, skidanje postojećih i postavljanje novih pločica, montaža sanitarija, zamjena kade walk-in tuš kabinom. Stan 76 kvadrata, trebam ponudu za adaptaciju. Krečenje, brušenje, frabanje, lakiranje parketa, zamjena lajsni. Radovi s knaufom, radovi s pločicama, radovi u kuhinji, izrada kuhinje po mjeri, potreba za vodoinstalaterom, radovi u kupaoni, izrada kupaone po mjeri, potreba za vodoinstalaterom, izrada ugradbenog ormara po mjeri u sobi, zamjena svih vrata.