Adaptacije i radovi u interijeru

Obnova unutarnje stolarije

Kaštel Dežanovački


Trebam majstora za obnovu unutarnjih drvenih vrata - struganje stare boje i nanošenje nove (bijela boja) - 4 vrata zajedno sa štokovima. Restauriranje starih drvenih vrata i štokova, lakiranje kitanje i kraćenje četiri komada, trebam majstora. Trebam adaptaciju unutarnje stolarije. Veličina klupica: duljina 1.40 m, visina 30 cm, debljina 2 cm. Materijal - hrastova ili jelova ploča.
Istrugati stari sloj boje na drvenim štokovima za sobna vrata i obojiti novom bojom. Dimenzije štoka za standardna sobna vrata. Štokovi su drveni, zgrada je građena krajem 1950 -ih, u dobrom stanju, tu i tamo ih treba kitom za drvo nadopuniti. Treba srediti 4 štoka. Trebam majstora za obnovu starih drvenih prozora (skidanje postojeće boje i stavljanje nove). Tijekom procesa ne znam da li će još nešto biti potrebno ako se na drvenini uoče rupe. Radi se o nutarnjim prozorima. 6 većih i 6 manjih. Tu su i okviri prozora i nutarnja daska.
Isto bi bilo potrebno i s vratima. Radi se o 3 vrata. Jedna vrata su jednostruka i imaju staklo koje treba promijeniti. Druga su dvostruka ostakljena sa 4 "prozora", odnosno 8 kada se vrata gledaju u cjelini. Stakla također treba promijeniti. Treća vrata su dvostruka, bez stakla. Trebam ponudu za farbanje unutarnjih drvenih vrata x 8 kom. Trebam ponudu za bojanje 12 unutarnjih drvenih vrata sa štokovima i bojanje garažnih drvenih vrata. Tražim majstora za brušenje, bojanje i lakiranje sobnih vrata, radi se o 5 sobnih vrata.