Adaptacije i radovi u interijeru

Obnova unutarnje stolarije

Savrščak


Potrebno je bojanje dvoja dvokrilna vrata i jedna trokrilna vrata vanjske stolarije. Svih 7 vrata su sa staklom. Molim ponudu sa cijenom i termin? Tražim majstora za obnovu starih vrata. Trebam ponudu za soboslikarske radove na kući. Potrebno je struganje boje, gletanje i bojanje. Površina zidova je do 120 m2, a potrebno je i bojanje vanjske stolarije i drvenog stepeništa. Radovi bi počeli za 1 - 2 mjeseca, obzirom da su sada drugi radovi. Mogu zainteresiranima poslati slike i videa objekta. Trebam ponudu za slijedeće radove u stanu:
1. Zamjena postojećih roleta novima
2. Farbanje / osvježavanje drvene stolarije
3. Gletanje i farbanje stropova, farbanje ostalih zidova (na cca 4 m2 na zidu treba vjerojatno pošmirglati trenutnu akrilnu boju)
5. Popravak parketa (brušenje, lakiranje) - potrebna konzultacija s majstorima treba li to napraviti za cijeli stan ili samo na cca 10 m2 gdje je oštećeno)
6. Dodavanje par novih utičnica
7. Ostali radovi (montaža karniša, razmontiravanje ugradbene police i odvoz dasaka...) Bojanje 5 unutarnjih drvenih vrata i štokova. Vrata su lakirana ali su tijekom vremena požutjela. Traži se odvoz vrata radi skidanja postojeće boje te farbanje lakom. Trebam urediti postojeće štokove i sobna vrata 7 kom pa bi molila zainteresirane da se jave. Trebam ponudu za bojanje vrata i štokova.