Obrada drveta
Cubinec
Trebao bih rukohvat za stepenište cca 3 metra da je drveni. Podloga je knauf. Trebala bih jednu drvenu klupčicu koja bi se protezala po zidu i nakon završetka prozora da može služiti i kao zidna polica. Treba mi stolarska usluga, rijec je o jednoj stepenici koju bi trebalo napraviti pred balkonskim vratima u sobi. Molim ponudu za uslugu izrade i montaže drvene pregrade duljine 4 m i visine 2,93 m u spavaćoj sobi sukladno tlocrtu u prilogu. Potrebno je u pregradu uključiti jedna drvena vrata kako je niže naznačeno.
Iznad vrata i po cijeloj dužini pregrade potrebno je, zbog propuštanja danjeg svjetla u prolaz iza pregrade, predvidjeti prozore bez brtvi od stakla ili prozirne plastike.
Dodatno molim, od planiranih vrata do udaljenijeg zida predvidjeti mogućnost izrade i montaže polica neposredno uz samu pregradu (s učvršćenjem na pregradu i zid), do visine vrata odnosno do razine planiranih prozora. Montažu navedenog bi trebalo dovršiti najkasnije do 15.12.
U slučaju potrebe za dodatnim informacijama, možete me kontaktirati. Trebam uslugu hoblanja suhe hrastove daske, širine 45 cm, dužine 350 cm i debljine 5 cm. Trebam majstora za popravak drvene klupice. Trebam izradu drvenih klupica / polica (puno drvo) za 2 prozora u sobi. Cca 2 m dužina jedne klupice (police) cca 70 cm dužina druge. Molim okvirnu ponudu.