Unutarnja i vanjska stolarija

Obrada špaleta

Babino Polje


Trebam ponudu za izradu PVC stolarije: demontaža starih prozora i vrata, montaža novih prozora vrata i obrada špaleta. Trebam ponudu za PVC stolariju. Termin radova bi bio od 1.10. jer prije ne mogu zbog sezone.
- 1 prozor PVC je dimenzija 116 x 56 jedno krilo sa komarnikom
- 2 prozor PVC je dimenzija 118 x 134 dva krila sa roletama
- 3 prozor PVC je dimenzija 236 x 134,5 tri krila sa roletama
- 4 prozor PVC je dimenzija 238 x 136,5 tri krila sa roletama
Stare prozore treba prije toga naravno skinuti. Trebam i zidarske radove kad se prozori ugrade, znači ključ u ruke što se tiće prozora. Ne znam da li to možete odraditi jer imam fasadu pa da mi se fasada ne uništi tijekom radova, ali vjerojatno znate kako se to radi.
Sama zamjena prozora bez zidarskih radova mi ne treba, jer to onda može obaviti bilo tko. Znači trebam ponudu od vas za te radove. Trebam ponudu za zamjenu stolarije, odvoz stare stolarije i finalna obrada. Prodaja i ugradnja ulaznih vrata na stanu sa završnim radovima žbukanja. Trebam montažu 3 kom kliznih vrata dimenzija 935 x 2.058 mm, s prilagodbom zida te ugradnjom kazete. Potrebno je maknuti sobna vrata i montirati protuprovalna vrata na stan u stambenoj zgradi, obraditi štok i zidove gletanjem. Trebam izradu i ugradnju modernih PVC ulaznih vrata, tamnosmeđe ili crne boje, dimenzija 140 x 240 te zajedno završne građevinske radove oko vrata.