
Obrada špaleta
Kobiljača
Trebala bih uslugu, mijenjati ulazna vrata i štok zajedno i staviti nova i sve urediti oko vrata, koliko bi otprilike koštalo? Trebam ponudu za zamjenu jednog drvenog prozora u PVC dvokrilni (jedno krilo fiksno drugo na otvaranje) + manji građevinski radovi oko prozora (duboki stari okvir prozora). Zbog rada na fasadi trebam ponudu i mogućnost izvedbe što hitnije! Trebam ponudu za:
1. troslojni prozor cca 270 x 140 cm. Da je od 4 dijela, 2 krajnja sa ručkom (otvaranje i kip) a 2 srednja samo otvaranje na štift.
2. Na rubne prozore komarnici, fiksni.
3. Roleta od 2 dijela, alu.
4. Klupčice.
5. Obrada špaleta.
6. Odvoz stare stolarije. Prozor je na 2. katu, nema lift, stubištem široko oko 1,5 m. Molim ponudu za 15 prozora dimenzije ca 100 - 140, staklo troslojno, boja orah. Jedna ulazna vrata 100 - 200. Prozori sa komarnikom, rolete aluminijske ili grilje. Skidanje i odvoz stare drvene stolarije i montaža novih sa uređenjem špaleta. Izrada PVC ulaznih vrata dim: 100 x 200 cm, strana: desna. Boja smeđa sa ukrasnim panelom. Demontaža postojećih vrata i ugradnja novih vrata te završni radovi nakon ugradnje. Trebam ponudu za ugradnju protuprovalnih vrata. Demontaža starih vrata i štokova te odvoz istih; ugradnja vrata, zidarska obrada (po potrebi), obrada špaleta; Montaža brava sa unutarnje i vanjske strane; Vrata su kupljena i donešena do mjesta ugradnje. Dimenzije vrata 96 x 205. Zanima me cijena i rok za izvođenje? Kraći rok prednost. Zainteresirani smo što prije za ugradnju pvc prozozra sa roletama i zidarskom obradom i odvozom starih prozora i vrata. Nalazi se na 3. katu: 101 x 180, 2 komada, sa klupčicom prema unutra, 110 x 2000, balkonska vrata, sve se otvara prema unutra i sa kipom. Molio bih ponudu za navedeno.