
Obrada špaleta
Lug Zabočki
Trebam ponudu za izmjenu tri stara drvena prozora, jedna balkonska vrata i možda ulazna vrata u nove PVC, u kući.
Potrebujemo 'ključ u ruke' riješenje:
- jedan dvokrilni prozor dimenzije (širina x visina)110 x 120
- balkonska vrata 90 x 208
- jedan trokrilni prozor (može se staviti dvokrilni) dimenzija 167 x 120
- jedan mali kupaonski prozor 59 x75
- ulazna vrata 93 x 206 (ovo potencijalno - ovisi o ukupnoj cijeni)
- rolete PVC sa izbačajem za sve prozore
- ukrasne 'klupice' unutarnje
- demontaža i odvoz starih drvenih prozora i stakala
- montaža novih PVC prozora
- svi potrebni zidarski radovi da bi sve izgledalo kao što je i bilo prije sa starim drvenim prozorima (sa izuzetkom krečenja). Trebam ponudu za 2 prozora, troslojno staklo low-e punjeno argonom (posebno navesti cijenu za argon). Okvir sa 6 komora, dimenzije:
1) 300 x 145 cm s alu roletama, okov lijevi i desni prozor zaokretni, srednji prozor otklopno zaokretni te vanjska i unutarnja klupčica
2) 188 x x 145 cm, lijevi prozor zaokretni, desni prozor otklopno zaokretni te vanjska i unutarnja klupčica.
Ugradnja 3. ili 4. mjesec ovisno o vremenskim uvjetima. Ako je moguće, trebam i popravak špaleta, to molim da posebno specificirate. U ponudu treba obuhvatiti skidanje stare stolarije i odvoz na deponij i montažu nove. Skidanje stare drvene stolarije, izmjera, preporuka i pomoć oko nabave nove stolarije i postavljanje nove ALU-drvo stolarije sa roletama i brisolejima. Trebam ponudu za izradu i montažu PVC prozora i balkonskih vratiju sa griljama. Stolarija i grilje u smeđoj boji, ALU grilje na svim pozicijama, zaštita od komaraca:
- dvokrilni prozor vel. 137 x 115 cm kom 2;
- balkonska vrata sa jednokrilnim prozorom vel.90 x 205, 80 x 130 kom 1;
- dvokrilni prozor vel. 117 x 54 cm kom 1;
- balkonska vrata vel. 105 x 215 cm kom 1;
Montaža se odvija u dvije faze i to:
1. faza: demontaža drvene stolarije i ugradnja nove
2. faza: nakon izvedenih građ. radova (obrada špaleta i ugradnje kamenih klupčica) uzeti izmjeru za grilje i komarnike te iste ugradit.
Ponudit obradu otvora - špaleta Trebam majstora za demontažu drvenih prozora, montaža pvc prozora, obrada špaleta, ugradnja klupica. Trebam ponudu za PVC balkonska vrata. Širina ukupna 116 cm (dva krila svaki širine 58 cm). Visina 206 cm. Sve mjere naravno treba majstor točno izmjeriti. Vrata je potrebno naravno i postaviti sa završnim radovima. Trebam PVC balkonska vrata dvokrilna 140 x 220 i prozor jednokrilni 140 x 140. Ugradnja i završno uređenje rubova stolarije. Radovi su na 3 katu zgrade bez lifta.