Unutarnja i vanjska stolarija

Obrada špaleta

Margečan


Trebamo promjenu starih drvenih prozora na spavaćoj sobi i kupaonici u privatnoj kući u suterenu. Novi prozori bi htjeli da su PVC stolarija. Dimenzija: 1. Spavaća soba - 153 x 60 cm (širina x visina) otvaranje prema dole s mehanizmom, prozirno staklo, roleta, komarnik 2. Kupaonica - 153 x 60 cm (širina x visina) otvaranje prema dole s mehanizmom, mutno staklo, roleta, komarnik. Stare prozore treba demontirati i odnijeti, ugraditi nove i obraditi oko prozora tj. izvesti završne radove. Klupčica postoji kamena na prozoru spavaće sobe, a na kuponskom nema klupčice, pa je potrebno i klupčicu montirati. Svakako treba prije doći na uvid i izmjeru. Za sva pitanja dodatna slobodno nazovite. Molim ponudu za izradu PVC prozora na stambenoj zgradi, demontažu postojećih, montažu i zidarsku obradu špaleta. U ponudu molim uključiti i ALU vanjsku klupičice, IZO staklo (sve prozirno). Dimenzije i količine u nastavku: prozor 2550 - 6 kom; prozor 1400 - 2 kom; prozor 2800 - 5 kom. Trebam ponudu za PVC stolariju. Termin radova bi bio od 1.10. jer prije ne mogu zbog sezone.
- 1 prozor PVC je dimenzija 116 x 56 jedno krilo sa komarnikom
- 2 prozor PVC je dimenzija 118 x 134 dva krila sa roletama
- 3 prozor PVC je dimenzija 236 x 134,5 tri krila sa roletama
- 4 prozor PVC je dimenzija 238 x 136,5 tri krila sa roletama
Stare prozore treba prije toga naravno skinuti. Trebam i zidarske radove kad se prozori ugrade, znači ključ u ruke što se tiće prozora. Ne znam da li to možete odraditi jer imam fasadu pa da mi se fasada ne uništi tijekom radova, ali vjerojatno znate kako se to radi.
Sama zamjena prozora bez zidarskih radova mi ne treba, jer to onda može obaviti bilo tko. Znači trebam ponudu od vas za te radove. U procesu sam obnove starog stana, zgrada je građena 70-ih godina. Stan je visoko prizemlje, balkon je na visini 1,5 m od tla. U stubištu su 20ak stepenica do ulaza u stan. Trenutno stanje stolarije je zastarjelo, drvenih okvira i puno propuštanja zraka. Molim za izradu ponude za sljedeće:
- 2x jednokrilni prozor + rolete (gurtna) dimenzija širina 125cm, visina 136cm;
- 1x jednokrilna vrata, donja polovca u PVC oblozi (sada je staklo) + roleta (gurtna) širine 125cm, visina do prozora 80cm, visina prozora 150cm = visina ukupno 230cm;
- 1x klizna stijena sa 3 krila, kliznog mehanizma + 1 x roleta za svako krilo (gurtna?) - sveukupno širine 345cm, visine 230cm.
Posebno ponuda za otklopno klizni i podno klizni sistem. - Staklo na prozorima je dvostruko dok je na kliznoj stijeni trostruko, ispunjeno plinom, Low-E premaz stakla. Protuprovalni mehanizam. Sa vanjske strane (ulične) profil u tamno smeđoj boji, sa unutarnje u bijeloj. Roleta aluminijska sa unutarnjom kazetom (za kliznu stijenu može biti i vanjska). Demontaža i obrada špaleta u cijeni.
Koja bi bila cijena ugradnje po RAL sustavu? Vrste plaćanje, popust na gotovinu? Odvoz šute i materijala te zamjena klupčica ne treba. Tražimo tvrtku ili obrt koji se bavi stolarijom. Trenutno imamo vrata koja su u otvoru od cca 260 cm, gdje je prozor od 40 tak cm koji bi zamijenili maskom i vrata od cca 215 cm sa 100 cm širine. Vrata bismo svakako protuprovalna sa dobrom zvučnom izolacijom i svim pripadajućim radovima prije i nakon, čupanje starih vrata, ugradnja novih i obrada zida da ne ostane nered. Također bismo trebali ponudu za ugradnju vrata u wc gdje se otvor od trenutne visine 220 cm treba smanjiti na 200 cm. Trebam ponudu ponudu za sljedeće dimenzije PVC prozora:
1.) dužina 210 cm, visina sa roletom 160 cm - 4 kom - dvokrilni prozor 80 cm + 130 cm, otklopno / zaokretni, sa pregradom između, 2 rolete - unutarnja klupčica 20 cm širine
2.) dužina 155 cm, visina sa roletom 160 cm - 1 kom - dvokrilni prozor jednakih dimenzija, otklopno / zaokretni, bez pregrade između, 1 roleta- unutarnja klupčica 25 cm širine
3.) dužina 80 cm, visina sa roletom 90 cm - 1 kom - jednokrilni prozor, otklopno / zaokretni, 1 roleta nije potrebna unutarnja klupčica
Opcije:
1) low-e premaz
2) kamena unutarnja klupčica
3) PVC unutarnja klupčica
4) Komarnici na 4 velika prozora, samo na dimenziji 80 x 160 cm.
5) Vanjske klupčice
Molim u ponudu uključiti demontažu stare stolarije (dimenzije i količine kako je i gore navedeno), deponiranje stare stolarije, montaža nove stolarije te rok isporuke.
Za sva pitanja i prijedloge stojim na raspolaganju. Trebam PVC stolariju za limenke s svim obradama, 2 stjene. Visina 2.55, širina 3.55 2 x, dvokrilni prozor ukupno 4 krila na svakoj stijeni.