Obrada špaleta
Petrinja
Trebam ponudu za ugradnju PVC prozora, demontaža starih i ugradnja novih te obradu špaleta. Trebala bih uslugu, mijenjati ulazna vrata i štok zajedno i staviti nova i sve urediti oko vrata, koliko bi otprilike koštalo? Trebam ponudu za izradu i montažu PVC prozora i balkonskih vratiju sa griljama. Stolarija i grilje u smeđoj boji, ALU grilje na svim pozicijama, zaštita od komaraca:
- dvokrilni prozor vel. 137 x 115 cm kom 2;
- balkonska vrata sa jednokrilnim prozorom vel.90 x 205, 80 x 130 kom 1;
- dvokrilni prozor vel. 117 x 54 cm kom 1;
- balkonska vrata vel. 105 x 215 cm kom 1;
Montaža se odvija u dvije faze i to:
1. faza: demontaža drvene stolarije i ugradnja nove
2. faza: nakon izvedenih građ. radova (obrada špaleta i ugradnje kamenih klupčica) uzeti izmjeru za grilje i komarnike te iste ugradit.
Ponudit obradu otvora - špaleta Zanima me cijena ugradnje balkonskih vrata. Rezali bi zid i onda ih treba ugraditi i obraditi rubove zida. Trebam ponudu za PVC stolariju 2X ulazna vrata 100x205, 2x dvokrilna balkonska vrata 180x210, 1x jednokrilna balkonska vrata 90x210, 1x prozor 115x115, 3x prozor 115x135, 3x prozor 140x135, svi prozori i balkonska vrata s aluminijskim roletama, sa 6 ili 7 komornim profilima i troslojnim staklom. Mijenjam staru drvenu stolariju za PVC. Potrebno je skinuti staru stolariju i ugraditi novu. Također trebaju zidarski radovi jer treba obzidati kod ugradnje nekih prozora i balkonskih vrata. Trebam promjenu smjera otvaranja sobnih vrata i zidarsku obradu ako bi morali izbiti i okrenuti štok. Molim cijenu. Zamoljavam da mi dostavite ponudu za izradu, demontažu postojeće te ugradnju nove PVC stolarije sa završnom obradom zidova. U prilogu dostavljam slike elemenata sa preciznim izmjerama, a koje je potrebito zamjeniti.