Unutarnja i vanjska stolarija

Obrada špaleta

Šibensko-kninska županija


Trebam skidanje vrata i ugradnju istih na drugo mjesto s zatvaranjem gornjeg dijela s knaufom. Molim cijenu usluge i vrijeme kada biste mogli izvesti ugradnju? Trebala bih uslugu, mijenjati ulazna vrata i štok zajedno i staviti nova i sve urediti oko vrata, koliko bi otprilike koštalo? Zatvaranje balkona dvostrukom PVC stolarijom bez roleta na AB konstrukciju. Bocne strane cca 150 x 150 cm - klasični jednostruki otklopno zaokretni prozori. Prednja strana cca 800 x 150 cm - podizno klizni ili otklopno klizni sistem iz 4 segmenta (2 pomična i 2 fiksna). Ako je raspon od 8 m prevelik, uz jedan kraj može doći jednostruki ili dvostruki otklopno - zaokretni prozor. Dostava, ugradnja i obrada špaleta. Trebam izradu i ugradnju modernih PVC ulaznih vrata, tamnosmeđe ili crne boje, dimenzija 140 x 240 te zajedno završne građevinske radove oko vrata. Molim ponudu za PVC stolariju i alu grilje. Radi se o 2 dvokrlna balkonska vrata dimenzija 224x125 i 217x125 te jedna jednokrilna 221x85. Navedena vrata trebaju biti bijele boje. Pored toga potrebne su mi alu-grilje za navedena vrata i to u smeđoj boji. Uz ovo bih trebao eventualno i komarice. Molim za preciznu specifikaciju navedenih predmeta kao i kompletnu cijenu sa ugradnjom istih te odvozom stare stolarije na otpad kao i finu obradu oko ugrađene stolarije. Trebam ponudu za:
1. troslojni prozor cca 270 x 140 cm. Da je od 4 dijela, 2 krajnja sa ručkom (otvaranje i kip) a 2 srednja samo otvaranje na štift.
2. Na rubne prozore komarnici, fiksni.
3. Roleta od 2 dijela, alu.
4. Klupčice.
5. Obrada špaleta.
6. Odvoz stare stolarije. Prozor je na 2. katu, nema lift, stubištem široko oko 1,5 m. Trebam promijeniti na stanu četiri prozora. Jedan je trokrilni dmenzije 240 x 245, drugi je dvokrilni 180 x 245 i dva su dimenzije 90 x 245. Svi su prozori cca pola staklo pola plastika. Dakle treba demontirat stare prozore i nove namontirat i sve uredit. Prozori trebaju biti sa roletama i da se mogu otvorit na kip.