
Obrada špaleta
Sveti Vid
Demontaža starih i ugradnja novih unutarnjih vrata sa odgovarajućim dovratnicima, svim okovom, novim kamenim pragovima i završni radovi.
Preferiram kupovinu vrata, dovratnika i okova u Bauhausu, trebam dostavu i odvoz starih vrata. Za pragove dogovor na licu mjesta. Trebam ponudu za:
- PVC prozor 120 × 130 sa roletom, 3 kom
- PVC prozor 120 × 130 bez roleta, 4 kom
- PVC prozor 80 × 60 za kupaonu, 2 kom
S ugradnjom i završnom obtadom. Zatvaranje balkona dvostrukom PVC stolarijom bez roleta na AB konstrukciju. Bocne strane cca 150 x 150 cm - klasični jednostruki otklopno zaokretni prozori. Prednja strana cca 800 x 150 cm - podizno klizni ili otklopno klizni sistem iz 4 segmenta (2 pomična i 2 fiksna). Ako je raspon od 8 m prevelik, uz jedan kraj može doći jednostruki ili dvostruki otklopno - zaokretni prozor. Dostava, ugradnja i obrada špaleta. Ugradnja i obrada PVC ulaznih vrata na stambenoj zgradi. Trebamo ponudu. Trebam ponudu za ugradnju PVC prozora, demontaža starih i ugradnja novih te obradu špaleta. Zainteresirani smo što prije za ugradnju pvc prozozra sa roletama i zidarskom obradom i odvozom starih prozora i vrata. Nalazi se na 3. katu: 101 x 180, 2 komada, sa klupčicom prema unutra, 110 x 2000, balkonska vrata, sve se otvara prema unutra i sa kipom. Molio bih ponudu za navedeno. Molim ponudu za izmjenu stranica sa pvc stolarijom. Radi se o stanu, mislim da imate iskuistva o tipu stranice, a u prilogu šaljem nacrt sa dimenzijama. Nacrt je za jednu prostoriju, potrebno je napraviti izmjenu dvije takve stranice, odnosno dvije prostorije. Molim najbolju ponudu koja uključuje sve, uključujući i završne zidarske radove. Također, molim pošaljite 2 ponude: 1 za komplet stranicu od pvc-a i jednu gdje je doljnji dio podzidan.