
Obrada špaleta
Varaždin breg
Montaža PVC prozora, demontaža starog drvenog prozora i montaža novog PVC prozora + obraza špaleta cca 4 m. Trebam ponudu za ugradnju vrata (vrata su PVC dvokrilna 210 * 140, te ostatak prostora popuniti knaufom, oko pola metra iznad vrata do stropa). Molim ponudu za PVC stolariju i alu grilje. Radi se o 2 dvokrlna balkonska vrata dimenzija 224x125 i 217x125 te jedna jednokrilna 221x85. Navedena vrata trebaju biti bijele boje. Pored toga potrebne su mi alu-grilje za navedena vrata i to u smeđoj boji. Uz ovo bih trebao eventualno i komarice. Molim za preciznu specifikaciju navedenih predmeta kao i kompletnu cijenu sa ugradnjom istih te odvozom stare stolarije na otpad kao i finu obradu oko ugrađene stolarije. Trebam promjeniti 4 sobna vrata i 1 klizna, uz zidarsku obradu siporeksom od 7.5 cm, demontaža i odvoz starih i montaža novh. Molim ponude? U procesu sam obnove starog stana, zgrada je građena 70-ih godina. Stan je visoko prizemlje, balkon je na visini 1,5 m od tla. U stubištu su 20ak stepenica do ulaza u stan. Trenutno stanje stolarije je zastarjelo, drvenih okvira i puno propuštanja zraka. Molim za izradu ponude za sljedeće:
- 2x jednokrilni prozor + rolete (gurtna) dimenzija širina 125cm, visina 136cm;
- 1x jednokrilna vrata, donja polovca u PVC oblozi (sada je staklo) + roleta (gurtna) širine 125cm, visina do prozora 80cm, visina prozora 150cm = visina ukupno 230cm;
- 1x klizna stijena sa 3 krila, kliznog mehanizma + 1 x roleta za svako krilo (gurtna?) - sveukupno širine 345cm, visine 230cm.
Posebno ponuda za otklopno klizni i podno klizni sistem. - Staklo na prozorima je dvostruko dok je na kliznoj stijeni trostruko, ispunjeno plinom, Low-E premaz stakla. Protuprovalni mehanizam. Sa vanjske strane (ulične) profil u tamno smeđoj boji, sa unutarnje u bijeloj. Roleta aluminijska sa unutarnjom kazetom (za kliznu stijenu može biti i vanjska). Demontaža i obrada špaleta u cijeni.
Koja bi bila cijena ugradnje po RAL sustavu? Vrste plaćanje, popust na gotovinu? Odvoz šute i materijala te zamjena klupčica ne treba. Izbijanje starih štokova i vrata te postava novih staklenih vrata te obrada zidova oko novih vrata. Trebao bih zamijeniti 2 jednokrilna prozora (š: 119 x v:163 i 98 x 163) za nove PVC prozore. Navedene dimenzije uključuju prozor, okvir (štok) i unutarnju kutiju za rolete. Htio bih dvostruko ili trostruko staklo (molim ponudu za obje opcije) i unutarnju kutiju za PVC rolete. Također, trebaju mi balkonska vrata (85 x 210) i zamjena ulaznih vrata (93 x 202). Vrata su prethodno kupljena. Također, volio bih da ponuda uključuje demontažu starih prozora i vrata te obradu špaleta.