Unutarnja i vanjska stolarija

Odvoz stare stolarije na deponiji

Donja Konjšćina


Potrebna demontaža drvenih ulaznih vrata sa štokovima i montaža sigurnosnih ulaznih vrata. Zanima me cijena demontaže starih prozora i izrada i postavljanje novog trokrilnog prozora sa ili bez roleta i da je plaćanje na rate. U procesu sam obnove starog stana, zgrada je građena 70-ih godina. Stan je visoko prizemlje, balkon je na visini 1,5 m od tla. U stubištu su 20ak stepenica do ulaza u stan.
Trenutno stanje stolarije je zastarjelo, drvenih okvira i puno propuštanja zraka. Molim izradu ponude za sljedeće: 2x jednokrilni prozor + rolete (gurtna) dimenzija širina 125cm, visina 136cm; 1x jednokrilna vrata, donja polovca u PVC oblozi (sada je staklo) + roleta (gurtna) širine 125cm, visina do prozora 80cm, visina prozora 150cm = visina ukupno 230cm; 1x klizna stijena sa 3 krila, kliznog mehanizma + 1 x roleta za svako krilo (gurtna?) - sveukupno širine 345cm, visine 230cm.
Posebno ponuda za otklopno klizni i podno klizni sistem. Staklo na prozorima je dvostruko dok je na kliznoj stijeni trostruko, ispunjeno plinom, Low-E premaz stakla. - Protuprovalni mehanizam. - Sa vanjske strane (ulične) profil u tamno smeđoj boji, sa unutarnje u bijeloj. - Roleta aluminijska sa unutarnjom kazetom (za kliznu stijenu može biti i vanjska). Demontaža i obrada špaleta u cijeni.
Koja bi bila cijena ugradnje po RAL sistemu? Plaćanje sve unaprijed ili drugo, popust na gotovinu? Odvoz šute i materijala te zamjena klupčica ne treba. Ponude isključivo na e-mail adresu. Trebam ponudu za PVC stolariju. Termin radova bi bio od 1.10. jer prije ne mogu zbog sezone.
- 1 prozor PVC je dimenzija 116 x 56 jedno krilo sa komarnikom
- 2 prozor PVC je dimenzija 118 x 134 dva krila sa roletama
- 3 prozor PVC je dimenzija 236 x 134,5 tri krila sa roletama
- 4 prozor PVC je dimenzija 238 x 136,5 tri krila sa roletama
Stare prozore treba prije toga naravno skinuti. Trebam i zidarske radove kad se prozori ugrade, znači ključ u ruke što se tiće prozora. Ne znam da li to možete odraditi jer imam fasadu pa da mi se fasada ne uništi tijekom radova, ali vjerojatno znate kako se to radi.
Sama zamjena prozora bez zidarskih radova mi ne treba, jer to onda može obaviti bilo tko. Znači trebam ponudu od vas za te radove. Molio bi okvirnu ponudu sa demontažom starih i ugradnjom novih pvc vrata dimenzija 2050 x 970 i panel 460 - moguća i završna obrada. Trebam ponudu za PVC stolariju. Demontaža 8 starih drvenih prozora (cjela stjena / strana stana), izmjera i montaža novih dvokrilnih PVC prozora, 3 x klasicni prozor + 1 francuski (do dna, s ogradom) Okvirne dimenzije prozora 80 x 130 a cijele stijene (na kojoj su 4 prozora) 355 x 210. Trebam ponudu za vađenje stare i postavljanje nove stolarije uz podzidavanje.