Ostakljivanje balkona finskim sustavom
Donji Mihaljevec
Trebam ponudu za finsko ostakljivanje lođe cca 10 m2. Trebam ostakljivanje lođe finskim sustavom (bez vertikalnih profila, sa silikonskom brtvom između stakla). Dimenzije lođe su 140 cm visina x 400 cm dužina. Radi se o lođi na 5. katu zgrade (na donjem dijelu zidana, s obje strane, lijevi i desni rub, također zid). Trebam ponudu za zatvaranje balkona u stanu bez vertikalnih profila. Dužina 370 cm, visina 150 cm. Trebam ostakljivanje balkona finskim sustavom. Ostaklivanje se odnosi na balkonski prostor koji posjeduje dijelom betonsku ogradu u kombinaciji sa staklenom. Kako mi je primarno sačuvati postojeći izgled objekta interesira me mogući način izvedbe ostakljivanjem a ujedno i nadsvođenja balkona, uz već postojeću bazu.
Radi boljeg uvida u prostor na vašu mail adresu dostavit ću fotografije čim prije. Dimenzije su 1.80 x 3,80 a visina je 1.90. Isto tako dostavit ću precizne mjere balkona. Potrebno mi je ostakljivanje isključivo finskim sustavom, bez vertikalnih profila s mogućnošću maksimalnog otvaranja prostora. Trebam ponudu za staklo bez vertikalnih profila (složivo). Dimenzije: 1 x 3 m širina x 2.6 m visina i 1 x 2.5 širina x 2.6 m visina, za terasu. Trebam ponudu za zatvaranje terase tzv. "finskim sistemom" ostakljivanja. Terasa je natkrivena i dimenzija cca 5.5 m x 6.5 x 2.4 (visina). Zatvaraju se 3 strane (2 x 5.5 m x 2.4 m i 6.5 m x 2.4 m). Trebam ponudu za zimski vrt koji bi bio dimenzija 3,3 m x 3,9 m visine sa prednje strane 2,2 m a zadnje uz kuću 2,8 m. Evo u kratko opis kako bi to trebalo izgledati.
- na stranama ´(lijeva i desna) gdje je dimenzije 3,3 m je dignut zidić od cigle visine 1,2 m i tu bi bila dva fiksna i jedan prozor na otvaranje na kip.
Na prednjoj strani zimskog vrta gdje je dimenzija 3,9 m i visina 2,2 htjela bi da su klizna ili harmonika vrata (jeftinija varijanta).
Strop tj. krov da je stakleni od fiksnih prozora - stijena.
PVC stolarija - boja bijela.