
Ostakljivanje balkona finskim sustavom
Mirkovci
Trebam ponudu za finsko ostakljivanje loggie i zatvaranje balkona. Ostaklila bih terasu bez vertikalnih profila - vidim na internetu da se to zove finski sistem. Veličina terase je između 20 - 25 kvadrata. Koja bi bila okvirna cijena? Molim zvati do 16 sati. Trebam ponudu za ostakljivanje terase bez vertikalnih profila. Dimenzija otvora je 5000 x 2700. Ostakljivanje balkona finski način, dimenzija 2.9 m x 1,7 m, molimo ponudu. Molim ponudu za ostakljivanje balkona / lođa, bez vertikalnog okvira. Dimenzije otvora bočno lijevo 90 x 165 cm, prednja strana 400 x 165 cm i desno bočno 190 x 165 cm - 40 x 165 cm (balkon se nalazi na bočnoj strani zgrade), šaljem slike balkona na zahtjev. Trebam ponudu za zimski vrt koji bi bio dimenzija 3,3 m x 3,9 m visine sa prednje strane 2,2 m a zadnje uz kuću 2,8 m. Evo u kratko opis kako bi to trebalo izgledati.
- na stranama ´(lijeva i desna) gdje je dimenzije 3,3 m je dignut zidić od cigle visine 1,2 m i tu bi bila dva fiksna i jedan prozor na otvaranje na kip.
Na prednjoj strani zimskog vrta gdje je dimenzija 3,9 m i visina 2,2 htjela bi da su klizna ili harmonika vrata (jeftinija varijanta).
Strop tj. krov da je stakleni od fiksnih prozora - stijena.
PVC stolarija - boja bijela. Trebam zatvoriti loggiu u funkciji zimskog vrta (namjena se ne mijenja). Dimenzija otvora lodje je 3550 x 1580. Želim rješenje bez vertikalnih profila s mogućnošću maximalnog otvaranja u vrijeme toplog dijela godine.