Ostakljivanje balkona finskim sustavom
Obrezina
Molim ponudu za panoramsko zastakljivanje, terasa je u sklopu kuće sa krovištem. Terasa bih se trebala što više otvoriti po ljetu pa bih zbog toga petokanalni sistem zastakljivanja bez vertikalnih profila. Dimenzije terase: 2,16 m visina - 2,74 m širina, 2 komada 2,16 m visina - 3,30 m širina, 2 komada. Trebam ponudu za finsko ostakljivanje loggie dimenzija 110 x 235 cm (cca). Na kući bih željela zatvoriti terasu otklopno zaklopnim sustavom bez vertikalnih pregrada. U prilogu su fotografije da lakše procijenite i odlučite. Trebam ponudu za zimski vrt koji bi bio dimenzija 3,3 m x 3,9 m visine sa prednje strane 2,2 m a zadnje uz kuću 2,8 m. Evo u kratko opis kako bi to trebalo izgledati.
- na stranama ´(lijeva i desna) gdje je dimenzije 3,3 m je dignut zidić od cigle visine 1,2 m i tu bi bila dva fiksna i jedan prozor na otvaranje na kip.
Na prednjoj strani zimskog vrta gdje je dimenzija 3,9 m i visina 2,2 htjela bi da su klizna ili harmonika vrata (jeftinija varijanta).
Strop tj. krov da je stakleni od fiksnih prozora - stijena.
PVC stolarija - boja bijela. Trebam ponudu za ostakljivanje balkona idealno bi bilo finsko ostakljivanje. Balkon je cca 200 × 300 cm sa strane omeđen zidom i odpoda ima manji zidić. Trebam ponudu za ostakljivanje balkona bez vertikalnih profila dimenzija 155 × 370 cm s opcijom 6 mm i 8 mm stakla. Trebam ponudu ostakljivanja terase, htjeli bi tamna stakla, tj, da se iz vana ne vidi unutra, ukupno ima 24 m2 u prilogu je skica za bolji uvid. Također bi htjeli finski sistem ili nešto približno tomu.