Unutarnja i vanjska stolarija

Ostakljivanje balkona finskim sustavom

Plaški


Trebam ponudu za zatvaranje lođe bez vertikalnih profila. Veličina otvora je 4 m x 1.6 m. Molio bih okvirnu ponudu za ostakljivanje balkona bez vertikalnih profila i s mogućnošću potpunog otvaranja staklenih stijena. Dimenzije otvora su cca 310 cm × 160 cm. Staklo ne treba služiti kao toplinska izolacija, već kao zaštita od vjetra i kiše. Trenutno su na balkonu kao rješenje postavljene samo rolete (vidljivo na slici koju šaljem u prilogu). Za sva dodatma pitanja, stojim na raspolaganju. Trebam ponudu za zimski vrt koji bi bio dimenzija 3,3 m x 3,9 m visine sa prednje strane 2,2 m a zadnje uz kuću 2,8 m. Evo u kratko opis kako bi to trebalo izgledati.
- na stranama ´(lijeva i desna) gdje je dimenzije 3,3 m je dignut zidić od cigle visine 1,2 m i tu bi bila dva fiksna i jedan prozor na otvaranje na kip.
Na prednjoj strani zimskog vrta gdje je dimenzija 3,9 m i visina 2,2 htjela bi da su klizna ili harmonika vrata (jeftinija varijanta).
Strop tj. krov da je stakleni od fiksnih prozora - stijena.
PVC stolarija - boja bijela. Molim ponudu za ostakljivanje balkona bez vertikalnih profila (finsko ostakljivanje) za uvučeni balkon, dimenzija otvora 180 x 335 cm, u privitku šaljem slike balkona, balkon se nalazi na 4. katu. Trebam ponudu za ostakljivanje terase, poželjno bez vertikalnih profila ali i drugi sistemi nisu isključeni. Dimenzije otvora su: 265 x 126, 160 x 126 i obzirom da se sa terase izlazi u vrt treba vidjeti mogućnosti zatvaranja otvora za 'vrata' 270 x 92. Ostaklio bi terasu finskim načinom, trebam ponudu. Trebam ostakliti terasu, molim kontakt za daljnje informacije.