Unutarnja i vanjska stolarija

Ostakljivanje balkona finskim sustavom

Rebići


Trebam ostakljivanje balkona finskim sustavom. Zanima me okvirna cijena finskog ostakljivanja balkona / lođe (bez vertikalnih profila, sa silikonskom brtvom, sa klizno zakretnim sistemom) te bih zamolila ponudu. Dimenzije otvora su 3,50 mdužina i 1,40 m visina. Trebam ponudu za zimski vrt koji bi bio dimenzija 3,3 m x 3,9 m visine sa prednje strane 2,2 m a zadnje uz kuću 2,8 m. Evo u kratko opis kako bi to trebalo izgledati.
- na stranama ´(lijeva i desna) gdje je dimenzije 3,3 m je dignut zidić od cigle visine 1,2 m i tu bi bila dva fiksna i jedan prozor na otvaranje na kip.
Na prednjoj strani zimskog vrta gdje je dimenzija 3,9 m i visina 2,2 htjela bi da su klizna ili harmonika vrata (jeftinija varijanta).
Strop tj. krov da je stakleni od fiksnih prozora - stijena.
PVC stolarija - boja bijela. Molim ponudu za ostakljivanje terase, sa mjerama: 1. dio Dužina: 220 2. dio Dužina: 247 3. dio Dužina: 404 Visina: 205 Širina stupa: 22 cm. Finska stakla bi se podijelila u tri dijela. Ljubazno molim ponudu za stakla s okvirom i bez okvira. Trebam ponudu za ostakljivanje balkona finskim sustavom. Molim ponudu za ostakljivanje loggie bez vertikalnih profila (cijena s ugradnjom), Dimenzija otvora je 535 * 170, orijentacija sjever, 10 kat. Ostaklila bih terasu bez vertikalnih profila - vidim na internetu da se to zove finski sistem. Veličina terase je između 20 - 25 kvadrata. Koja bi bila okvirna cijena? Molim zvati do 16 sati. Zatvaranje balkona finskim staklom. Okvirne dimenzije otvora 5 x 1,5 m + 2 x 1,5 m (dvije plohe). Zanima me okvirna cijena i koje su opcije zatvaranja na raspolaganju?