
Ostakljivanje balkona finskim sustavom
Skradnik
Zanima me okvirna cijena finskog ostakljivanja balkon / lođe (bez vertikalnih profila, sa silikonskom brtvom, sa klizno zakretnim sistemom) te bih zamolila ponudu.
Balkon / lođa je u cijelosti natkriven nadstrešnicom. Visina između zida balkona i nadstrešnice je 154 cm. Balkon je ograđen zidom s tri strane, dužine strana su sljedeće: 135 cm, 437 cm, 256 cm. Dužina strana mjerena je zajedno s klupčicom čija širina je 30 cm. Trebam ponudu za ostakljivanje balkona koji je natkriven (ravni plafon), zatvoren bočno s obje strane i sa zidanom ogradom (na kojoj je kamena klupčica širine cc 25 cm) a otvoreni dio koji želim zastakliti na ovaj način je dim. 600 x 156 cm. Trebam ponudu za zatvaranje terase tzv. "finskim sistemom" ostakljivanja. Terasa je natkrivena i dimenzija cca 5.5 m x 6.5 x 2.4 (visina). Zatvaraju se 3 strane (2 x 5.5 m x 2.4 m i 6.5 m x 2.4 m). Trebam ponudu za ostakljivanje terase bez vertikalnih profila. Dimenzija otvora je 5000 x 2700. Trebam ponudu za ostakljivanje balkona vašim finskim sistemom. Širina 2,75 m visina 1,20 m. Trebam ponudu za zimski vrt koji bi bio dimenzija 3,3 m x 3,9 m visine sa prednje strane 2,2 m a zadnje uz kuću 2,8 m. Evo u kratko opis kako bi to trebalo izgledati.
- na stranama ´(lijeva i desna) gdje je dimenzije 3,3 m je dignut zidić od cigle visine 1,2 m i tu bi bila dva fiksna i jedan prozor na otvaranje na kip.
Na prednjoj strani zimskog vrta gdje je dimenzija 3,9 m i visina 2,2 htjela bi da su klizna ili harmonika vrata (jeftinija varijanta).
Strop tj. krov da je stakleni od fiksnih prozora - stijena.
PVC stolarija - boja bijela. Trebam ostakljivanje lođe finskim sustavom (bez vertikalnih profila, sa silikonskom brtvom između stakla). Dimenzije lođe su 140 cm visina x 400 cm dužina. Radi se o lođi na 5. katu zgrade (na donjem dijelu zidana, s obje strane, lijevi i desni rub, također zid).